Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Battefield 3 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PC (/Forum-PC-142)
+---- Wątek: Battefield 3 (/Temat-Battefield-3-29436)

Strony: 1 2 3 4


RE: Battefield 3 - mikolaj90 - 11-06-2011 11:13

Pewnie wiecie, a może słyszeliście, że Bobby Kotick nie został wpuszczony na pokaz prasowy Battlefielda 3 od DICE. Zaczęła się wojna pomiędzy Activision i zacytuję słowa Sir Kotticka:

Cytat:Chcemy być z fanami marki Call of Duty szczerzy i pragniemy, by ocenili naszą grę obiektywnie. By dostali pełen obraz tego, co już za kilka miesięcy będą mogli zakupić w sklepie. Nie potrafie w tym miejscu obiektywnie ocenić jakiegokolwiek produktu, jeżeli nie zobaczę go w całej okazałości. A konsolowego Battlefielda 3 nie widziałem na pewno. Nikt nie widział konsolowej wersji tej gry. Czy to nie dziwne? Widziałem go tylko na komputerze klasy PC, a wielu naszych klientów grało w Modern Warfare 3 właśnie na konsoli. Dopóki nie zobaczę Battlefielda 3 na konsoli, nie będę mógł ocenić czy to dobra gra, czy też nie...

John Riccitiello (EA) nie pozostał mu jednak dłużny, wytaczając najcięższe działa i... wyzywając prezesa Activision:

Cytat:To początek wojny i Kotick o tym wie. Tej jesieni dojdzie do starcia tytanów. (...) Nasza gra wygląda na PlayStation 3 dużo lepiej niż ich gra na Xboxie 360. Nasza gra wygląda na PC dużo lepiej, niż ich gra na tej samej platformie. Sam fakt, że Bobby Kotick myśli o naszej grze w taki sposób dowodzi, że jest irytującym starym piernikiem. Jeżeli to wszystko co pan Kotick ma do powiedzenia, to niestety, ale ma bardzo poważny problem. Do Bobby'ego: jeżeli przyjdziesz na nasz pokaz prasowy to zobaczysz Battlefielda 3 w wersjach na PlayStation 3 oraz Xboxa 360. Jeżeli myślisz, że to pokaz gry na PC... masz naprawdę wielki problem...

Dałem to, iż można się domyślać, że grafika na PC oraz na konsole w szczególności ps3 będzie bardzo zadowalająca.