Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Battefield 3 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PC (/Forum-PC-142)
+---- Wątek: Battefield 3 (/Temat-Battefield-3-29436)

Strony: 1 2 3 4


RE: Battefield 3 - Jeppers - 28-03-2011 13:04

(27-03-2011 20:19)Surlope napisał(a):  Twórcy zapewniają że wersja ps3 - Xbox będzie jak na PC co jest wielkim KŁAMSTWEM! Od zawsze były spory czy xbox , ps3 czy też PC jest najlepsze do gier ... A zawsze było i będzie wiadomo że będzie to PC!
Od zawsze PC było lepsze graficznie , oczywiscie że gra na PS3 nie będzie wyglądała tak bajecznie jak na gameplayu tylko i wyłącznie na PC z kompem za 5 000 LolLol

Nie mogę się doczekać następnego gameplaya , oczywiście kupię = )

Chyba na Pudelku przeczytałeś, że napisali, że mają konsolowe wersje być takie jak na PC, od początku pisali w oświadczeniach, zapowiedziach, że w BF3, mapy multiplayer'owe będą specjalnie przystosowane pod konsole i pod to żeby w jednej grze grały max 24 osoby, na PC będą mogły 64 z tego co pamiętam, dla mnie to dobrze, bo po co biegać na mapie dla 64 osób w 24 ? Twórcy przykładają się żeby konsolowcy nie mieli powodów do narzekań, a prawda jest taka, że Ty możesz mieć lepszą grafe w tym BF-ie3 wydając 5 koła na kompa, a za dwa lata wyjdzie BF4 (czy tam jakiś dodatek do 3) i będziesz znowu musiał wykładać gruby szmal na nowe podzespoły, które dadzą radę tej grze, a ja na konsoli będę pykał bez zacinek. Tyle ode mnie.

Pozdrawiam


RE: Battefield 3 - Morfit - 28-03-2011 15:05

Ciekawe czy w końcu BF3 będzie mutliplatformową grą :] Słyszałem, że tak ... OBY ! Big Grin


RE: Battefield 3 - Coristo - 28-03-2011 15:35

Hmm gameplay fajny.Zobaczymy jak to będzie jak ta gra wyjdzie Tongue
Narazie można się pocieszyć grafiką w Crysisie 2. Smile


RE: Battefield 3 - DDK - 28-03-2011 16:16

Zajebi*taBig Grin Tylko gdzie ja to odpale ; f


RE: Battefield 3 - Coristo - 28-03-2011 16:32

U mnie Crysis 2 śmiga na full więc myślę, że BF3 tak na średnim poleci ;D


RE: Battefield 3 - mikolaj90 - 30-03-2011 15:28

Na konsole będzie najlepsza bo Ci co je mają, xbox i ps3 nie muszą się martwić o zacinanie i kombinowanie z ustawieniami grafiki. Taka prawda.


RE: Battefield 3 - Surlope - 01-04-2011 07:59

Battlefield 2 chodzi mi na ultra , jak również Black Ops i Modern Warfare 2.

Mysle że 3 też mi pójdzie , napewno nie na ultra - ale pójdzie Smile.

Jak dla mnie świetny trailer


RE: Battefield 3 - Surlope - 15-04-2011 11:28

Bardzo ciekawy wywiad o BF3 z producentem , już jesienią pozabijamy Big Grin

http://www.youtube.com/watch?v=lv8NAso0Vqw

3 gameplay - bardzo dobry
http://www.youtube.com/watch?v=ig9-Yt6OfBQ&feature=related


RE: Battefield 3 - Michadex - 05-06-2011 00:02

Pewnie wydadzą kolejną grę która ma ładny wygląd i małą grywalność z powodu słabej optymalizacji na pc-ty i ogólnych niedociągnięć . Tak to już teraz jest najważniejszy szybki zarobek Sad


RE: Battefield 3 - MalinaJUMPER - 09-06-2011 22:33

Czytałem wymagania bf3 i o dziwo mój komputer po podrasowaniu znajduje się w rekomendowanych wymaganiach ^^ tylko system muszę wymienić na win 7