Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Refback Sniecha - nieaktualne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: Refback Sniecha - nieaktualne (/Temat-Refback-Sniecha-nieaktualne-29359)



- Boro! - 24-02-2009 16:22

Sniechu, jak bym był pod tobą w cafe to miał byś powody do radości :-P


- Sniechu - 24-02-2009 16:29

Boro!, wiem, szkoda, że nie jesteś. Ja jestem pod gregiem i on też nie może narzekać. :-|


- borowiakm - 24-02-2009 20:19

zapisany w windbux


- Sniechu - 24-02-2009 20:20

borowiakm, Potwierdzam.
Na forum WindBux jest polski dział i jestem tam moderatorem także zapraszam! :-P


- lukaszci06 - 24-02-2009 20:33

zapisany w Windbux jako lukaszci06


- Sniechu - 24-02-2009 21:16

lukaszci06, potwierdzam! W WindBux minimum to tylko 3$, więc jak się jeszcze kilka osób zapisze to jest szansa, że kilka wypłatek wpadnie. :-|

Przypominam, że za poleconego jest nie 0.5c jak prawie wszędzie, a 0.7c!


- borowiakm - 24-02-2009 21:34

a możesz napisać krótką charakterystykę wypłacalności buxów ze swojego refbacku?

chodzi mi o to jak długo wszystkie już płacą (w domyśle ile jeszcze będą płacić)


- Sniechu - 24-02-2009 21:38

UnoBux i PalmBux są na razie raczej pewne, PalmBux jest obecnie w trakcie pewnych zmian, niektórym działa, niektórym nie, ale jak wróci do normy to będzie ok. WindBux i CafeBux wymagają sprawdzenia, ale raczej płacą, EraBux jest uważany za SCAM przez niektórych i niestety nie działa mi w chwili obecnej. InfiniteBux też jest uważany za SCAM, ale już prawie mamy minimum, więc lepiej teraz nie rezygnować. Co do tych trzech: MCC, buxCorp i Revolution, to od początku były scamy, GPTNetworks, najprawdopodobniej wszystkie trzy firmy należą do nich. Może jeszcze się uda wypłacić z revolution coś, może z buxcorp, z MCC raczej już się nie uda, ale będę cały czas próbował.

To chyba tyle. :-)


- doiy - 24-02-2009 22:31

Uważajcie na windbux, gdy się rejestrujecie, bo czasami może być inny polecony w polu referral.


- kasper93 - 24-02-2009 22:43

Zapisany w windbux :-)

Pozdro