Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Refback Sniecha - nieaktualne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: Refback Sniecha - nieaktualne (/Temat-Refback-Sniecha-nieaktualne-29359)



- Sniechu - 25-12-2008 10:57

Kasa z centbux wypłacona, w pierwszym poście jest Wasz refback. Wiem, że Wasze obecne kliki mogą się różnić od tych w pierwszym poście, ale musicie pamiętać o dwóch rzeczach:

- Teraz mam już na koncie 0.03$, więc ktoś musiał być w trakcie klikania, kiedy ja zlecałem wypłatę
- W pierwszy dzień nie zaliczało mi Waszych klików.

Myślę, że poza tym się zgadza.

[ Dodano: 2008-12-25, 11:02 ]
Czemu nikt się nie chce do loaded-bux zapisać? Przecież ten bux ma automatyczne wypłaty...


- Sniechu - 25-12-2008 10:57

Kasa z centbux wypłacona, w pierwszym poście jest Wasz refback. Wiem, że Wasze obecne kliki mogą się różnić od tych w pierwszym poście, ale musicie pamiętać o dwóch rzeczach:

- Teraz mam już na koncie 0.03$, więc ktoś musiał być w trakcie klikania, kiedy ja zlecałem wypłatę
- W pierwszy dzień nie zaliczało mi Waszych klików.

Myślę, że poza tym się zgadza.

[ Dodano: 2008-12-25, 11:02 ]
Czemu nikt się nie chce do loaded-bux zapisać? Przecież ten bux ma automatyczne wypłaty...


- mala1969 - 25-12-2008 13:04

Zapisana w loaded-bux :-) i w thepaybux :-|


- mala1969 - 25-12-2008 13:04

Zapisana w loaded-bux :-) i w thepaybux :-|


- Terher - 25-12-2008 13:22

Zapisany w Loaded-Bux i w Thepaybux :-|


- Terher - 25-12-2008 13:22

Zapisany w Loaded-Bux i w Thepaybux :-|


- Sniechu - 25-12-2008 17:41

Cytat:Zapisana w loaded-bux :-) i w thepaybux :-|
Terher napisał(a):Zapisany w Loaded-Bux i w Thepaybux :-|

Potwierdzam.

Pamiętajcie, że ThePayBux jest w fazie pre-launch i kliki będą resetowane, więc na razie nie warto tam klikać. Na forum loaded-bux jest już pierwszy dowód wypłaty, więc firma płaci instant. Teraz wystarczy już tylko dojść do minimum. :-)


- Sniechu - 25-12-2008 17:41

Cytat:Zapisana w loaded-bux :-) i w thepaybux :-|
Terher napisał(a):Zapisany w Loaded-Bux i w Thepaybux :-|

Potwierdzam.

Pamiętajcie, że ThePayBux jest w fazie pre-launch i kliki będą resetowane, więc na razie nie warto tam klikać. Na forum loaded-bux jest już pierwszy dowód wypłaty, więc firma płaci instant. Teraz wystarczy już tylko dojść do minimum. :-)


- mattys5 - 25-12-2008 18:57

w thepaybux dają premium w fazie prelunch??


- mattys5 - 25-12-2008 18:57

w thepaybux dają premium w fazie prelunch??