Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Refback Sniecha - nieaktualne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: Refback Sniecha - nieaktualne (/Temat-Refback-Sniecha-nieaktualne-29359)



- Sniechu - 06-12-2008 14:17

Boro!, zgadzam się, ale napisałeś to trochę niedokładnie. Sumuję kliki w momencie ZLECANIA wypłaty. Jak zlecałem pierwszą wypłatę to jakiekolwiek kliki miały tylko cztery osoby i te osoby są uwzględnione w pierwszym poście. Twoje kliki będą uwzględnione przy drugiej wypłacie. Z wypłaty, którą otrzymuję wypłacam tyle refbacku, ile Wam się należało jak ją zlecałem, uważam, że jest to uczciwe.


- Damien - 06-12-2008 14:24

ok superTongue
Aha jeszcze mi został refback z -07bux.net 012$?
To jak cośnarazie nie wypłacaj jak się uzbiera jakaś większa sumka to wtedy ok?


- Sniechu - 06-12-2008 14:29

lolaszek, na początku nie za bardzo zrozumiałem o co chodzi, ale teraz już wszystko wiem. Boro! napisał, że aktualizuję po otrzymaniu wypłaty i oczywiście chodzi o tą tabelkę na dole. A to, co ja napisał tyczy się tych klików po bannerami buxów np. (lolaszek .../...) - to aktualizuję w momencie zlecania.

lolaszek napisał(a):Aha jeszcze mi został refback z -07bux.net 012$?
To jak cośnarazie nie wypłacaj jak się uzbiera jakaś większa sumka to wtedy ok?

Ok, na razie wypłaciłem tylko mala1969, ale to dlatego, że akurat brakowało tych ~0.30$ do zakupu czegoś.

[ Dodano: 2008-12-06, 14:31 ]
Nie wiem, czy przypadkiem ktoś nie zhackował roudycash, bo wysyp linków jest (około 7 nowych), mam nadzieję, że to nic poważnego...


- Boro! - 06-12-2008 14:37

Sniechu, ja mam normalna ilość lików...


- Sniechu - 06-12-2008 14:39

A mi się kolejne 5 pojawiło!

Już chyba wiem! Dostaję te reklamy od swoich upline'ów. Zobaczę za chwilę, czy mam rację i Wam napiszę...


- mala1969 - 06-12-2008 14:40

Mnie roudycash zniknął :-? :cry:Błąd strony


- Sniechu - 06-12-2008 14:42

mala1969, on działa, ale u mnie strasznie wolno się strona ładuje. Ciągle mi reklamy przybywają, ale o dziwo nie są one od moich upline'ów. Już nie wiem, czy mam klikać, czy nie. To pewnie jakiś bug. Normalnie zalicza mi kasę za te kliki.


- Boro! - 06-12-2008 14:42

Sniechu, klikaj to nie twoja wina że Ci się pojawiają Big Grin


- Sniechu - 06-12-2008 14:43

Boro!, ale to jest wręcz niemożliwe. Mam 22 reklamy i ciągle przybywają nowe. Dziwne jest to, że tylko ja tak mam. Może dostałem darmowe premium :-P?


- Boro! - 06-12-2008 14:47

Sniechu, jak tak dalej pójdzie to wypłatę dziś zlecisz Big Grin