Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Refback Sniecha - nieaktualne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: Refback Sniecha - nieaktualne (/Temat-Refback-Sniecha-nieaktualne-29359)



- doiy - 22-05-2009 18:39

Mnie możesz kasę przesłać bez pytania :idea:


- Sniechu - 26-05-2009 18:57

Mam do Was kilka spraw.

Po pierwsze, jeśli ktoś zgłasza się po refback, a nie ma jeszcze na koncie 1$, proszę, aby wysłał najpierw 1$ na moje konto Alertpay i ja wtedy odeślę Wam to plus refback. Mój adres AP już chyba znacie, jeśli nie to walcie na pw. :-|
Prawdopodobnie wrócę do prowadzenia refbacku jak już spłacę wszystkich i dobrze by było wiedzieć co zrobić z refbackiem osób, które już na forum nie wchodzą. Trzeba nad tym pomyśleć...
Jeśli macie na koncie w refbacku ponad 1$, to nie wysyłajcie mi pw w stylu: "poproszę o wypłatę refbacku", tylko od razu zamieszczajcie w wiadomości swój adres AP, bo tak będzie szybciej.

Na razie tyle. :-)


- Boro! - 04-06-2009 20:34

Widzę że się reaktywacja szykuje :-P


- mattys5 - 04-06-2009 21:45

to ja poprosze jeszcze o niecaly dolar z refbacka v1 :-) napisz mi na PW swoj adres i ile mam przelac by dokonala sie wymianaBig Grin


- doiy - 04-06-2009 21:46

No, no, zapowiada się ciekawie :-) Jak ktoś się nie zgłosi po kasę to ja się zgłoszę :->
A tak na serio to można by jakiś konkurs zrobić czy cuś. :-)


- Sniechu - 05-06-2009 17:55

Wczoraj i dzisiaj starałem się znaleźć jakieś ciekawe bux'y, które można dodać do oferty, ale jeśli już jakiś mi się spodobał to okazywało się, że ma stawki typu 0.00025$ za klik i 50% od refa... Chciałem też, żeby miał wypłaty instant, z takimi się lepiej współpracuje.
Może macie jakieś propozycje, jakie bux'y dodać do refbacku?

Aha, proszę wszystkich o dokładne przeczytanie informacji z pierwszego posta dotyczącej wypłaty zaległych refbacków. Po dwóch tygodniach od środy (do 17 czerwca) jeśli ktoś się nie zgłosi po kasę to jego refback zostanie anulowany!

Jak się już pojawi i będzie czynna rejestracja to chciałbym dodać do refbacku EvoPTC.com
Firma ma fajny wygląd, obserwuję ją już od kilku dni i jak się tylko pojawi to rezerwuję napisanie tematu o niej na forum! ;-)
Jest to PTC, jeszcze nie wiem, jakie będą stawki, ale wygląda fajnie i nieźle się zapowiada. :-)


- doiy - 06-06-2009 19:02

Zapisany we wszystkich :mrgreen:


- asika11 - 29-07-2009 15:14

zapisana do CloudBux.com ;-)


- Damien - 29-07-2009 16:26

A jest jakaś tabelka przedstawiająca kto ile ma kasy? Bo nie widzę :?:


- mattys5 - 29-07-2009 21:19

Sniechu oddales mi zalegly refback? bo nie pamietam a byc moze cos wysylales Tongue