Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedaz poleconych - w buxach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: Sprzedaz poleconych - w buxach (/Temat-Sprzedaz-poleconych-w-buxach-29358)



- szymek00 - 10-12-2008 14:29

makaj, nie wiedziałem, że trzeba... Ale to chyba jest moja własność co nie? :-|

[ Dodano: 2008-12-10, 14:31 ]
wypłać mi kasę z konta kolegi na moje ap :-|

[ Dodano: 2008-12-10, 14:32 ]
wypłać mi kasę z konta kolegi i mojego i wyślij na mój adres ap :-)


- zbyszek - 10-12-2008 17:25

Jakby dolarek sie uzbieral to prosze o wyplatke Tongue


- dzelagr - 10-12-2008 21:05

makaj, wymieniles mi juz tego Bobka? bo kasę za wymianę chyba pobrałeś, ale nie ma go na tej liście w pierwszym poście ;-)


- makaj - 10-12-2008 23:39

dzelagr, rozmawiałem z nim ale nie chciał odejść :-P
Nie no był wymieniony ale po aktualizacji listy.

szymek00, Twoje konto i kolegi już nie stnieje :> Myślałem, że Piechu to przejmuje?

Swoją drogą trzeba uzgodnić jeszcze wypłacanie końcówek z kont. Chodzi o to, że jeśli już nadejdzie ten moment, że bux zniknie, to akurat na pewno nie będę miał wyczyszczonego tam konta. Będzie np. $7 czy $15 i to przepadnie. Oczywiście nie jest to majątek, ale to co ja Wam podliczam, to jest teoretyczny zarobek z wszystkich poleconych, a to co mam na AP to jest trochę mniej. Gdybyście mieli poleconych na swoim koncie to też byście stracili na końcu tą kasę i to kilka dolarów. Ja proponuję, że będę wypłacać zawsze pełne kwoty, czyli jeśli ktoś będziem miał na końcu stan $4,3 to dostanie $4. Różnica kilkudziesięciu centów nie jest tragedią, szczególnie, że jak pisałem sami stracilibyście więcej (kolejny plus akcji ;p). Mógłbym nawet na to nie zwracać uwagi, ale ponieważ już z nic nie zarabiam na prowadzeniu tego kramu, dopłacałbym z własnego konta.


- Sniechu - 11-12-2008 08:19

makaj napisał(a):Swoją drogą trzeba uzgodnić jeszcze wypłacanie końcówek z kont. Chodzi o to, że jeśli już nadejdzie ten moment, że bux zniknie, to akurat na pewno nie będę miał wyczyszczonego tam konta. Będzie np. $7 czy $15 i to przepadnie. Oczywiście nie jest to majątek, ale to co ja Wam podliczam, to jest teoretyczny zarobek z wszystkich poleconych, a to co mam na AP to jest trochę mniej. Gdybyście mieli poleconych na swoim koncie to też byście stracili na końcu tą kasę i to kilka dolarów. Ja proponuję, że będę wypłacać zawsze pełne kwoty, czyli jeśli ktoś będziem miał na końcu stan $4,3 to dostanie $4. Różnica kilkudziesięciu centów nie jest tragedią, szczególnie, że jak pisałem sami stracilibyście więcej (kolejny plus akcji ;p). Mógłbym nawet na to nie zwracać uwagi, ale ponieważ już z nic nie zarabiam na prowadzeniu tego kramu, dopłacałbym z własnego konta.

Też się kiedyś nad tym zastanawiałem. Czy myślisz, że to już naprawdę jest końcówka tego buxa? To jest dobry pomysł, zawsze na koncie znajdzie się kasa, której Tobie nie uda się wypłacić. Jestem za :-|

szymek00 napisał(a):[ Dodano: 2008-12-10, 14:31 ]
wypłać mi kasę z konta kolegi na moje ap :-|

[ Dodano: 2008-12-10, 14:32 ]
wypłać mi kasę z konta kolegi i mojego i wyślij na mój adres ap :-)

Cytat:szymek00, Twoje konto i kolegi już nie stnieje :> Myślałem, że Piechu to przejmuje?

Też mi się tak wydawało. Skoro piechu kupił te refki za 10$ (!) to myślę, że cała zawartość kont powinna być już jego.


- szymek00 - 11-12-2008 13:46

makaj, to jak bez koncówek to wyłać mi 1$ z konta kolegi I daj refki piechowi :-|

PS. A piechu nawet nie wiedział, że dostanie 17 reków :-)

Pozdrawiam!


- makaj - 11-12-2008 14:07

Sniechu, spokojnie, jeszcze na pewno trochę pociągnie :-) Nic złego się nie dzieje, refki nie przestały klikać i nie ma tylko jednnej czy dwóch reklam, więc zarabiamy dalej :-)

szymek00, ok, zatem dzięki za współpracę.


- sebolek321 - 11-12-2008 17:28

Poproszę 8$ na AP: jerzykowalski2[at]gmail.com


- Sniechu - 11-12-2008 17:36

makaj, to jak już wypłacasz, to możesz wysłać mi też 2$ na AP :-P

Czyli moja inwestycja się już zwróciła i jestem 1$ do przodu :-)


- travispl - 11-12-2008 17:39

R1701872 2008-11-19 38 2008-12-05 Replace travispl
R1844282 2008-11-25 37 2008-12-05 Replace travispl


Wymień plx