Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedaz poleconych - w buxach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: Sprzedaz poleconych - w buxach (/Temat-Sprzedaz-poleconych-w-buxach-29358)



- dzelagr - 24-11-2008 17:58

poproszę o wypłatę zarobionych pieniędzy :-P inwestycja już się zwróciła :-) super


- Sniechu - 24-11-2008 20:32

Według mnie nie opłaciły im się te zmiany. Teraz z moich 14 poleconych 11/12 klika aktywnie codziennie. Moje zyski rosną dosyć szybko, wcześniej było o to bardzo trudno. Nie dość, że zmniejszyli cenę wymiany do 0.10$ to jeszcze wymienia się na aktywnych. Skoro mieli ostatnio problemy z kasą to to na pewno ich nie rozwiąże...

[ Dodano: 2008-11-24, 20:37 ]
makaj, policzyłem sobie, ile kasy przesłałem Tobie na poleconych i ile dostałem z powrotem i wyszło mi, że jestem tylko 4$ na minusie. W statystykach jest inaczej, bo ja to jakoś dziwnie kupowałem. Najpierw wypłacałem potem znowu kupowałem za tą kasę, ale ogólnie już niewiele brakuje, żeby wyjść na "+" (zważywszy na to, że teraz optymistycznie nawet do 0.50$ dziennie :idea:-). Mam nadzieję, że tak dalej pójdzie :-|

[ Dodano: 2008-11-24, 20:51 ]
Już wiem czemu. Mam takie statystyki:

sniechu


* 14 poleconych
* Stan konta: $0,43
* Reinwestycje: $2
* Wymiany: $2,9
* Wypłaty: $8

Czyli kupiłem u Ciebie 12 poleconych. Dwóch dokupiłem z konta. Dlatego do zwrotu inwestycji brakuje mi tylko 4$ a nie 6$.


- makaj - 24-11-2008 20:56

Właśnie Sniechu, dzięki, uzmysłowiłeś mi, że trzeba sumować wypłaty i reinwestycje jako zysk, bo przy reinwestycjach zakup był z kasy z konta a nie własnej.

W ten sposób Szymek00 jest już dwa dolary na plusie! :shock:

Czyli nie jest źle :idea: W końcu nie na darmo zaczęliśmy zabawe na początku istnienia buxa. Jeśli ktoś ma tam zarobić to musimy być my! :idea:


- Sniechu - 24-11-2008 21:01

No to szczególne gratulacje dla Szymka00 :-| 2$ na plusie to już coś. Gdyby nie to, że ostatnio admin coś kombinuje i nie wiadomo co będzie z buxout to mogłoby się wszystkim zwrócić. Chociaż myślę, że z takimi zarobkami jak nasze tutaj z poleconych admin nie ma problemów, tylko z takimi sporo większymi. Oczywiście mówiąc "małe zarobki" nie mam na myśli Twoich, bo pewnie są spore z racji tego, że masz premium :-)
To mówisz, że masz 8 reklam dziennie? Ile jest dla standard? Nie wiem, bo nie klikam tam. To chyba niewiele mniej.


- Bloodme - 24-11-2008 21:03

Sniechu, 4.


- makaj - 24-11-2008 21:04

Ja z powodu premium więcej nie zarabiam, bo po ostatniej zmianie mam 1c za klik poleconego i tyle też Wam oddaje nadal... Czyli zwracam Wam 100% zarobków Waszych poleconych (tak, jakbyście sami mieli tam premium). No to chyba się opłacało, co nie? :-)
Macie premium bez płacenia za nie :->


- Sniechu - 24-11-2008 21:10

makaj, no wiem. Bardziej Ci się opłacał ten układ z Neobux. Mogłeś sobie tam za resztki naszej kasy uzbierać na poleconych i jeszcze jakiś % przychodził do Ciebie. Tutaj żadnego zysku.

P.S: Jak Wam się podoba moja tabelka :-P?

[Obrazek: refki_w_buxout.png]

[ Dodano: 2008-11-24, 21:11 ]
Chodzi oczywiście o tą wpłaconą przez nas. O ile pamiętam to było chyba 5c dla Ciebie od refka. Przy takim zainteresowaniu jak w buxout miałbyś zasłużone spore zyski.

[ Dodano: 2008-11-24, 21:13 ]
Może spróbuj zmienić nazwę tematu na taką samą. Chodzi mi tylko o odświeżenie, bo się zaplątały dwa znaki zapytania :-P


- makaj - 24-11-2008 21:19

Nie jest źle, w końcu dotąd trochę zyskałem. A że teraz obniżyli stawki no to trudno.

Tabelka ładna :-) Oby podsumowanie było na zielono :-)

Może te znaki zapytania powinny zostać. Gdyby ktoś znów bezczelnie skopiował nazwę tematu i wkleił na innym forum, od razu byłoby widać :idea:


- mattys5 - 24-11-2008 22:19

no nareszcie moje refki klikają jako tako :->
moze zaczne w koncu cos odzyskiwac ze straconych pieniedzy :mrgreen:


- alo250 - 25-11-2008 00:00

Według mnie przydało by się jeszcze sumować jako zysk wymiany. W moim przypadku to całkiem niezła kwota.

w historii W AP podliczyłem że na refki z mojego konta wysłałem 41.70$ +13.30$ z reinwestycji = 55$ = 55 poleconych i jeszcze plus jakieś 7$ za refki bloodyangels.

Po podliczeniu

Stanu konta
Reinwestycji
Wymian
Wypłat

Wyszło mi że moi poleceni zarobili łącznie 58.65$ czyli jestem na minusie jakieś 5$
Ale jak policzę moje zarobki bez wymian to zostaje na minusie jakieś 30$