Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedaz poleconych - w buxach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: Sprzedaz poleconych - w buxach (/Temat-Sprzedaz-poleconych-w-buxach-29358)



- unruhe7 - 01-11-2008 16:00

makaj, Masz zablokowane konto na Alertpay tak?


- sebolek321 - 01-11-2008 18:17

makaj, pisałeś mi na PW że cofnęli przelew...

Więc pewnie o to chodzi...

Od razu mówię że ja nie cofnąłem przelewu...

Zdobyłem te 20$ uważam że poprawnie...

Sprzedałem użytkownikowi xss doładowanie a on zapłacił mi za nie 20$.

Wymiana przebiegła idealnie.

I pewnie on cofnął ten przelew...

Moje konto zostało zablokowane.

Przepraszam że tak się stało ale nie wiedziałem że xss jest złodziejem !

PRZEPRASZAM WSZYSTKICH


- Bloodme - 01-11-2008 18:19

sebolek321, proszę napisz na gg: 7784425 - ważne :-)


- BloodAngels - 01-11-2008 21:15

makaj napisał(a):BloodAngels, niestety, ale było w umowie. :-|
Po raz kolejny udowadniasz, że jest z Ciebie kawał ..... . Gdyby się tak stało, to ja straciłbym o wiele więcej, niż Wy wszyscy razem wzięci.

A konto zostanie odblokowane, więc już bez paniki.

sebolek321, czekam na wyjaśnienia!!! Co Ty sobie wyobrażasz do k...nędzy :cry:

Przepraszam co to znaczy????
Ku... co ci niby zrobiłem??? :cry:


- moody - 01-11-2008 21:50

Zapewne chodzi o to, że bezpodstawnie żądasz zwrotu pieniędzy, myśląc tylko o sobie.
Przy zablokowanym koncie makaja tracimy wszyscy, ale jakoś nikt o kase sie nie dopomina


- Bloodme - 01-11-2008 22:05

BloodAngels,
makaj napisał(a):Terms of Service ;-)
Nie ponoszę odpowiedzialności, cywilnej, finansowej i prawnej za wszystkie nieprzewidziane wypadki typu nagłe zamknięcie buxa, blokada konta, włamania itd, na które nie mam wypływu.
:-)

PS. makaj, popraw na wpływu :-P


- alo250 - 01-11-2008 22:06

W pierwszym poście jest wyraźnie napisane

Kod:
Terms of Service ;-)
Nie ponoszę odpowiedzialności, cywilnej, finansowej i prawnej za wszystkie nieprzewidziane wypadki typu nagłe zamknięcie buxa, blokada konta, włamania itd, na które nie mam wypływu.

a pozatym tak jak napisał makaj, o traci z nas najwięcej przy ewentualnym zablokowanie konta.


- makaj - 01-11-2008 22:15

Przelew Sebolka został cofnięty, przez co zapłata do buxout została cofnięta... przez co konto w buxie zostało zablokowane. Pierwszy raz mi się zdażyła cofka w AP, jestem w szoku i nigdy bym nie pomyślał, że może się to tak potoczyć. Narazie negocjuję z adminem. Było ok na początku, ale chyba fagas wyczuł, że ma okazję pozbyć się dużo zarabiającego konta. Zobaczymy. Ja byłem na tyle uczciwy, że sam sprawę od razu zgłosiłem i nawet szybko nie wypłaciłem zgromadzonej tam kasy.

Jeśli to wszystko miałoby się tak skonczyć to nie wiem co mógłbym powiedzieć... Mam skopany humor dziś... Banalne przepraszam nic nie znaczy...

Jeszcze co do Bloodyangels, jak napisał Moody, nikt inny nie domaga się zwrotu kasy, wszyscy są na tyle w porzadku, że rozumieją sytuację... a Ty jesteś egoistą i tyle.


- piechu - 01-11-2008 22:20

no mozemy miec tylko nadzieje ze admin odblokuje konto

wielka szkoda by byla wtopic ta kase ale coz get-paid bywa okrotny


- Sniechu - 01-11-2008 22:51

makaj, tak jak napisałeś, admin wyczuł szansę zbanowania dobrze zarabiającego konta, ale może okaże się jeszcze uczciwy i przywróci Twoje konto. Tak jak napisał Moody, przy zablokowaniu konta makaja tracimy wszyscy, ale to makaj traci najwięcej, więc nie ma co rozpaczać. Ryzyko jest wliczone w zarabianie w bux'ach.

Mojego humoru już nie da się dzisiaj popsuć, bo właśnie usiłowałem grać w NWN2 i myślałem, że po czekaniu 10 minut aż gra się łaskawie włączy będzie wszystko ok i trochę pogram a tu zonk :evil2:. Podczas wczytywania niektórych lokacji mój komp ma "zwisa bezwzględnego". po którym pomaga tylko reset. Po resecie włączam grę ponownie i oczywiście znowu muszę czekać 10 minut na załadowanie, żeby po 15 minutach gry znów mieć zwisa. Na szczęście często zapisuję stan gry. Po kilkukrotnym włączaniu gry i resetowaniu kompa, wreszcie zrezygnowałem. :!: