Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedaz poleconych - w buxach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: Sprzedaz poleconych - w buxach (/Temat-Sprzedaz-poleconych-w-buxach-29358)



- makaj - 12-08-2008 21:43

sebolek321, w drodzę wyjątku dodam ;-) Ale w zasadzie trzeba najpierw zdeponować środki na inwestycję, bo jeśli pojawią się paczki i postanowię kupować to co z tego, że ktoś jest na liście, skoro i tak zostanie pominięty...

Koniec oferty...? Skończy się jak każdy bux... mam nadzieję, że wszyscy zarobią do tego czasu tyle, że strat nie odczują ;-)

Jeśli chodzi o banany to jak jakieś dostaję to zjadam :-D


- sebolek321 - 12-08-2008 21:45

makaj, no ok to zbieram kasę :-D

A takie pytanie możesz mi podać ceny refów dla golda? ;-)


- Sniechu - 12-08-2008 21:49

sebolek321 napisał(a):A takie pytanie możesz mi podać ceny refów dla golda? ;-)

Za poleconego jest 0.20$ na miesiąc, ale ustaliliśmy z makajem, że płacisz mu 0.25$ za refa, żeby też miał z tego jakiś zarobek, bo w końcu zainwestował kupę kasy w premium i też mu się należy... W którymś moim poście masz nawet wyliczone przybliżone zarobki.


- makaj - 12-08-2008 21:49

Właśnie, dzięki Sniechu :-)

A muszę trochę dorobić, bo przy takich obrotach już na pewno AlertPay zmieni mi typ konta na pro i do końca życia od każdej otrzymanej kwoty będą mi zabierać 2,5% + $0,25 :-P


- dzelagr - 12-08-2008 21:54

czyli np. jak bym ja chciała kupić 20 poleconych to płace Ci 5$ tak?


- sebolek321 - 12-08-2008 21:54

makaj, oczywiście też Ci się należy przecież zainwestowałeś tyle kasy...

Oczywiście zgadzam się na to 0.25$ :-|


- sebolek321 - 12-08-2008 21:55

dzelarg, Tak :-)


- Sniechu - 12-08-2008 22:00

makaj, oczywiście jeśli bux się zwinie to nie będę miał do Ciebie pretensji - sam ze swojego konta również zainwestowałem tam taką samą kwotę, jak na razie nieźle się zwraca :-P. A tak z ciekawości zapytam - kupiłeś premium jak było po 60$ czy po obecnej cenie? Bo teraz to się chyba już nie opłaca... Skoro po inwestycji 15$ i szczęściu przy losowaniu refów (aktywni :idea: :idea:-) Można zarobić nawet 400% miesięcznie, więc neobux'owi się to trochę nie opłacało. Zwiększenie ceny premium pozwala nam wierzyć, że bux się dłużej utrzyma :idea:

Na moim bannerku w podpisie widać, że dochodzę do 10$ w neobux :idea:


- makaj - 12-08-2008 22:11

No niestety zakupiłem za $90.

Tymczasem widzę, że nieźle też zarabiają na ograniczonej liczbie refków, bo nie każdy, kto zainwestował w premium, może kupić poleconych i nawet nie opłaca im się dawać botów.


- Sniechu - 12-08-2008 22:15

makaj napisał(a):Tymczasem widzę, że nieźle też zarabiają na ograniczonej liczbie refków, bo nie każdy, kto zainwestował w premium, może kupić poleconych i nawet nie opłaca im się dawać botów.

Trzeba to rozgrywać taktycznie - najpierw kupić refków, później premium, ale ludzie zanim kupią premium to niestety nie wiedzą o tych ograniczeniach. Tu jest kolejna szansa tego bux'a na długowieczność - dostają dużo kasy za premium a dostępna do zakupu ilość poleconych jest za mała.

makaj napisał(a):No niestety zakupiłem za $90.

90$ to już sporo kasy, ale myślę, że jak refki będą klikać to powinno się spokojnie zwrócić z nadwyżką (mam nadzieję, że nam wszystkim się zwróci :idea:-)