Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedaz poleconych - w buxach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: Sprzedaz poleconych - w buxach (/Temat-Sprzedaz-poleconych-w-buxach-29358)



- Quag88 - 20-09-2008 13:11

szymek00 napisał(a):Jest maksymalna liczba refków do kupienia? :-P
Nie ma, ale wczoraj wieczorem nie były dostępne paczki z refkami :evil2: Prawdopodobnie za jakiś czas będzie tak jak w neobux, że trzeba będzie polować na paczuszki :-(


- makaj - 20-09-2008 13:23

Jednak tutaj nie ma czegoś takiego jak "Referral Jackpot" i nie ma ograniczeń dla premium. Oczywiście problem z poleconymi pojawia się w każdym buxie i często kończy sprzedażą botów.
Dlatego trzeba kupować na początku, bo potem się wszyscy rzucą, jak bux zyska pełną renomę.

moody, nie ma problemu :-) Wymyśliłem coś lepszego, zamiast screena konta bęzie screen excela, gdzie wszystko jest ładnie posortowane, i nie będzie trzeba szukać swoich refków ;-)


- BloodAngels - 20-09-2008 16:22

Poproszę 13 poleconych

Wysłałem 29.50 zł... :->


- Sniechu - 20-09-2008 20:35

lolaszek napisał(a):Tak płaci sie 0.25$ za wymianę 1 kupionego refka

Właśnie zobaczyłem na neobux link, który trochę mnie zdziwił:

[Obrazek: sdffdsfdsfdsfdsfds.jpg]

Czyżby wymiana poleconego była po 0.025$ zamiast 0.25$?
Może się pomylili na Neobux...


- piechu - 20-09-2008 20:38

najwyraznniej
to by im sie nie oplacalo


- Sniechu - 20-09-2008 20:41

piechu, im by się to bardzo nie opłacało, ale nam tak... Może po prostu ktoś, kto płacił za tą reklamę chciał zdobyć dużą ilość refów zachęcając ich "niskimi stawkami". Też w to wątpię, żeby wymiana nieaktywnych refów była taka tania...

Link zniknął zanim minęło mi te 30 sekund, to już dzisiaj trzeci, w który nie zdążyłem kliknąć :roll:


- makaj - 20-09-2008 20:47

Ktoś się pewnie pomylił wpisując. A przy okazji Neobux, jest jeszcze szansa wymienienia poleconych za połowę ceny, czyli 5c.

PS: Sniechu, drugi polecony wyklikał reklamy :idea: Ty już 2/3 :-)

PS2: Właśnie zakupiłem następną paczkę poleconych, więc jeśli ktoś chce coś dokupić, to dziś jest okazja, później znów będzie przerwa na uzbieranie zamówień.


- mattys5 - 21-09-2008 11:44

kasa wysłana :->
prosze przydzielic 5 refow dobrze klikających :-P


- Sniechu - 21-09-2008 11:58

makaj, trzeci polecony też wyklkał jedną reklamę, ale może się jeszcze rozkręci :-P


- BloodAngels - 21-09-2008 14:23

Co ile aktualizujesz zarobki :-> ???
Bo chciałbym wiedzieć jaką mam dniówke :idea:

PS Można wymieniać poleconych?? 8-)