Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedaz poleconych - w buxach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: Sprzedaz poleconych - w buxach (/Temat-Sprzedaz-poleconych-w-buxach-29358)



- Sniechu - 19-09-2008 19:25

makaj, to jeszcze Ci brakuje 7 poleconych, chyba, że kupisz sam dla siebie. Postaram się wymienić jeszcze tego 1$ i przeleję Ci na AP dzisiaj albo jutro za jeszcze jednego poleconego. Zobaczę, bo jak dostanę wypłatę z neobux to może dokupię jeszcze kilku.


- makaj - 19-09-2008 19:30

No jasne, że przy okazji coś też dla siebie zostawiam, więc nie ma problemu :-)


- Sniechu - 19-09-2008 19:40

makaj, wymieniłem już kasę i wysłałem Ci jeszcze 1$ za trzeciego poleconego.


- moody - 19-09-2008 21:44

Poproszę 20, kasa już poszła ;-) Daj znać jak kupisz, gdyby to nastąpiło jutro byłoby extra :-)


- makaj - 20-09-2008 01:02

Ponieważ już jest jutro uznam, że jest extra :-)

Świeże bułeczki przyszły.

Tylko dlaczego nie ma tam różnych opcji sortowania? Znów wszyscy są ułożeni alfabetycznie.... ale zaraz wyłuskam tych nowych i poprzydzielam :-P


- moody - 20-09-2008 09:56

Ok dzięki. Słuchaj a nie mógłbyś w screnie moich refów w 1 poście zrobić tak żeby było widać ich liczbę kliknięć? Byłoby łatwiej :-)


- RONIN - 20-09-2008 09:59

mam pytanie bo zastanawiam sie czy majac jakies fundusze na ap nie zainwestowac....
czy poza wyplata pieniedzy na ap z tego co wyklikaja poleceni przewidojesz jakies inne formy wyplacania tych pieniedzy za ich kliki np na paypal badz w zl na konto polskiego banku ?
czy tez wyplata jest i bedzie tylko i wylacznie w 1 opcji wyplacania na ap?


- makaj - 20-09-2008 10:06

moody, jest jeden duży screen ze wszystkimi poleconymi, to możesz sobie sprawdzić. Screeny przy nikach są tylko dla orientacji kto jakich refów otrzymał ;]
Jeśli chciałbyś, żebym przy każdym oddzielnie aktualizował kliki refów, to wczoraj 20 min wycinałe i kleiłem w paince tych co przyszli :idea: Codziennie takich katorżniczych zadań się nie podejmuję :-P

RONIN, będzie możliwość wypłaty na PayPala, jeśli pokonam małpy tam siedzące :-P Ale to nie jest zbyt pewne.

Bank? Hmm, raczej nie, czy to nie byłby już nadmiar wygody? :-)


- RONIN - 20-09-2008 10:10

makaj napisał(a):moody, jest jeden duży screen ze wszystkimi poleconymi, to możesz sobie sprawdzić. Screeny przy nikach są tylko dla orientacji kto jakich refów otrzymał ;]
Jeśli chciałbyś, żebym przy każdym oddzielnie aktualizował kliki refów, to wczoraj 20 min wycinałe i kleiłem w paince tych co przyszli :idea: Codziennie takich katorżniczych zadań się nie podejmuję :-P

RONIN, będzie możliwość wypłaty na PayPala, jeśli pokonam małpy tam siedzące :-P Ale to nie jest zbyt pewne.

Bank? Hmm, raczej nie, czy to nie byłby już nadmiar wygody? :-)



ale pomysl ze to jest ze tak powiem wychodzenie pod klienta:-)
wiecej opcji wyplacania na dane konta za kliki poleconych moze przyciagnac wiecej chetnych osob - to tez zysk bedzie wtedy wiekszy dla ciebie
to nie jest wygoda tylko po prosu male doradzenie jakie mozna zrobic posuniecie marketingowe - ale to juz twoja wola co zrobisz Undecided


- makaj - 20-09-2008 10:20

Jasne, dzięki za radę :-) Przemyślę to.