Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
90% Refbacku. nieaktualne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: 90% Refbacku. nieaktualne (/Temat-90-Refbacku-nieaktualne-29357)



- poil137 - 18-12-2008 20:49

Od jutra dłuższa przerwa :-) więc zapiszę się do pozostałych :-|


- Boro! - 18-12-2008 20:51

poil137, okej i trzymam za słowo :-P

[ Dodano: 2008-12-19, 10:22 ]
Wywalam z ofert Instantrustbux. dosyć że wtopiłem tam $$$ na refki i nie wypłacili to teraz zbanowali mi konto. :roll: :roll:

Wszystkim co tam klikali doliczę jakiś mały bonus jeśli uda się wypłacić z innego buxa w którym są zapisani.


- poil137 - 19-12-2008 15:10

Dobra, zapisany w KazarianGPT i RefBux.net :->


- Boro! - 19-12-2008 15:11

Uwaga!

Dodałem do ofert Reachbux wygląda bardzo obiecująco.

[ Dodano: 2008-12-19, 15:14 ]
poil137, Co do KazarianGPT to zamykam ten refback dla nowych osób policzyłem trochę i mi się to nie opłaca :oops: Ci co są mogą oczywiście klikać nadal.

A refbux potwierdzam


- Sniechu - 19-12-2008 16:37

Zapisany do adcash.lv
Chciałem się też do Reachbux zapisać, ale nie miałbym szans samemu dojść do minimum przy 0.005$ za klik.


- Boro! - 22-12-2008 10:12

Sniechu, stawka jest mniejsza ale reklam więcej więc wychodzi na to samo w reachbux :-P

Zapis oczywiście potwierdzam :-)


Postanowiłem że wprowadzę inny podział buxów. Będzie to lepsze dla was :-)

Od teraz każdy może sobie wybrać do jakiego refbacku chce należeć tzn czy do zwykłego czy do instant. Aktualnie dodałem was do tego refbacku do tego którego się zapisywaliście ale możecie zmienić rodzaj refbacku.


Udało się wygrać GOLD na 1 rok w GroupPTC :-P


Strona ruszy najpóźniej jutro(z tego co mówi admin :-P )
Dzięki GOLD stawka to 0.01$ za klik ! Jeśli liczba linków się nie zmieni to bardzo szybko uzbieramy minimum więc jakaś wypłatę penie dostaniemy. Dlatego zapraszam kolejne osoby :-)


Co do Adcash start miał być 20 grudnia ale admin przełożył termin bo rzekomo pojawiły się jakieś problemy. Jeśli teraz nie pojawia się "problemy" bux ma ruszyć w piątek...

Dlatego przypominam o klikaniu!


- Boro! - 22-12-2008 10:12

Sniechu, stawka jest mniejsza ale reklam więcej więc wychodzi na to samo w reachbux :-P

Zapis oczywiście potwierdzam :-)


Postanowiłem że wprowadzę inny podział buxów. Będzie to lepsze dla was :-)

Od teraz każdy może sobie wybrać do jakiego refbacku chce należeć tzn czy do zwykłego czy do instant. Aktualnie dodałem was do tego refbacku do tego którego się zapisywaliście ale możecie zmienić rodzaj refbacku.


Udało się wygrać GOLD na 1 rok w GroupPTC :-P


Strona ruszy najpóźniej jutro(z tego co mówi admin :-P )
Dzięki GOLD stawka to 0.01$ za klik ! Jeśli liczba linków się nie zmieni to bardzo szybko uzbieramy minimum więc jakaś wypłatę penie dostaniemy. Dlatego zapraszam kolejne osoby :-)


Co do Adcash start miał być 20 grudnia ale admin przełożył termin bo rzekomo pojawiły się jakieś problemy. Jeśli teraz nie pojawia się "problemy" bux ma ruszyć w piątek...

Dlatego przypominam o klikaniu!


- mattys5 - 22-12-2008 10:42

boro! w twoim linku "tutaj" jest wirus :mrgreen:


- mattys5 - 22-12-2008 10:42

boro! w twoim linku "tutaj" jest wirus :mrgreen:


- Boro! - 22-12-2008 10:46

mattys5,
:shock: :shock:

jakim programem to sprawdzałeś ??
Ja mam noda i nic nie wykrył na tą stronkę wchodze już od ponad miesiąc i nic nie wyskakuje :-?