Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Masowi poleceni - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: Masowi poleceni (/Temat-Masowi-poleceni-29356)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47


- makaj - 11-10-2008 23:37

Cytat:...jeśli ktoś zna trochę historię...
Wiesz w jakim systemie było "po równo"?
Ale szanuję decyzję.

vere, nie wiem co Ty znowu tworzysz za problemy... Przy justbuxie też miałeś jakieś zwidy
Cytat:Co jak co ale trochę makaj skorzystasz z tego, że to na Twoim właśnie koncie zbierani są wszyscy klikacze (mam na myśli te premium ).
a okazało się, że nie masz racji i żanych korzyści z tego nie miałem tylko więcej klikania od innych.
Teraz znów coś o moich zyskach piszesz i zobaczymy przy podziale... No cóż, jak mi tak nie ufasz to trudno :-P Nie będę dramatyzował.
Co do procentów to ja widzę 51% z ankiety, o jakich 10% mówisz?


- vere - 11-10-2008 23:50

Uuu zwidy. no oczywiście.
Przy wcześniejszych akcjach zwróciło Ci się za zakup premium i dodatkowo podział zarobków też otrzymałeś. Następny plus to taki, że miałeś lub masz konta z darmowym premium.

"nie wszyscy będą uczestniczyć w podziale kasy, za to reszta dostanie więcej. Brutalny podział łupów wśród najsilniejszych :-P "

A kto będzie najsilniejszy?? Pyt raczej retoryczne.

makaj napisał(a):No cóż, jak mi tak nie ufasz to trudno :-P
Ja nic nie powiedziałem, że Ci nie ufam albo coś w tym stylu.

Przecież napisałem, że nie z ankiety tylko z wypowiedzi.


- makaj - 12-10-2008 00:05

vere napisał(a):Uuu zwidy. no oczywiście.
Przy wcześniejszych akcjach zwróciło Ci się za zakup premium i dodatkowo podział zarobków też otrzymałeś. Następny plus to taki, że miałeś lub masz konta z darmowym premium.
No niestety masz problemy z rozumieniem.
Na premium w justbuxie (jedyne jakie kupiliśmy, piszesz w liczbie mnogiej o jakiś licznych darmowych kontach premium - widać że nie znasz faktów a musisz głos zabrać) kasę jedynie wyłożyłem, żeby nie organizować zbiórki wśród wszystkich klikaczy i żebyśmy szybciej zarabiali. Firma jednak okazała się scamem i MOJA kasa przepadła. Jednak bodajże 3 osoby wysłały mi po dolarze jako rekompenstata własna od nich (dzięki chłopaki jeszcze raz ;-) jesteście wielcy!). Wykładałem również kasę na refki w extra10 - również byśmy szybciej zarabiali... ryzykowałem własne pieniądze. Później oczywiście zostało mi to zwrócone z całej puli zarobionej kasy i uczestniczyłem w podziale zysku na tych samych zasadach co inni. Aha, jeszcze przez to, że w justbux miałem konto premium, musiałem klikać dwa razy więcej od innych, a podział miał być na równi z innymi...
Niestety nie posiadam jakiś darmowych kont premium, a nawet gdyby była firma z akcji, w której byśmy kupili premium i która by się dłużej utrzymała, i tak cały zysk byłby do końca dzielony, ja nie czerpał bym z tego jakichkolwiek korzyści.
Jesteś zwykłym ignorantem vere, zmuszasz mnie do tłumaczenia się z czegoś, czego nie zorbiłem i sam tworzysz jakieś historie, wymyślasz fakty. Wstydu nie masz :roll:
Czy tą korzyścią jest stracona kasa w justbux? Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to...

vere napisał(a):"nie wszyscy będą uczestniczyć w podziale kasy, za to reszta dostanie więcej. Brutalny podział łupów wśród najsilniejszych :-P "
A kto będzie najsilniejszy?? Pyt raczej retoryczne.
Ci, co wyklikają najwięcej linków? Dziwne? Jeśli chodzi o to, to te same zasady obowiązywały przy poprzednich akcjach, w których też uczestniczyłeś (bodajże 70%, ale tam klikaliśmy miesiącami, a tu akcja ma zaledwie tydzień). Wtedy też się burzyłeś że jest coś nie tak?


vere napisał(a):
makaj napisał(a):No cóż, jak mi tak nie ufasz to trudno :-P
Ja nic nie powiedziałem, że Ci nie ufam albo coś w tym stylu.

Przecież napisałem, że nie z ankiety tylko z wypowiedzi.
Tylko 50% wypowiedzi negatywnych zrobił sam valdemar Undecided


- makaj - 12-10-2008 00:08

Może jeszcze raz zapytam, bo tego nie ogarniam... O CO CHODZI WŁAŚCIWIE? Co jest nie tak? Nagle wypiętrzyły się jakieś problemy, tylko nie wiem z czym związane...


- Sniechu - 12-10-2008 07:24

makaj, ja ponawiam moje pytanie. Czy za oficjalne zakończenie pierwszego tygodnia możemy uznać niedzielę za tydzień godz. 23:59? Myślę, że będzie to bardziej sprawiedliwe niż zakończenie akcji o 12:00, ponieważ połowa osób nie wyklika (nie będzie mogła) reklam z danego dnia, co może się odbić na sumie wyklikanych reklam i braku udziału w podziale kasy.

@EDIT: Widzę, że już przedłużyłeś ten okres do 15, ale prosiłbym w imieniu tych, którzy chodzą od poniedziałku do piątku do szkoły i kończą zajęcia (tak jak ja) o 15:00, czyli najwcześniej będę mógł wyklikać linki około 16. Jak będzie można klikać co 24h to do 15 w niedziele nie wyklikam niestety.


- Kubabest - 12-10-2008 09:02

Sniechu , jestem za . Sam wracam w piatek ze szkoly okolo 16 :/


- makaj - 12-10-2008 09:35

Ok, to może do 22?


- Sniechu - 12-10-2008 09:46

makaj, mi pasuje. Daj już te firmy to wyklikam od razu :-P


- makaj - 12-10-2008 09:55

Wybieram firmy... nie jest łatwe :idea:

O, jeśli ktoś byłby już w jakiejś firmie, to dostanie bux z listy rezerwowej, żeby wszyscy mieli równe szanse na starcie.


- Sniechu - 12-10-2008 10:34

makaj, czy mogę się już zapisać do tych wybranych przez Ciebie trzech firm? Czy to już są te z akcji?