Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
bux.net oszustwo - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: bux.net oszustwo (/Temat-bux-net-oszustwo-29354)



- Tomikus - 23-06-2008 09:43

ma jakiegoś programistę
z pewnością jakoś go jeszcze wykorzysta :-)


- DaGoor - 23-06-2008 09:49

Tomikus napisał(a):z pewnością jakoś go jeszcze wykorzysta :-)

Miejmy nadzieje że w dobrym celu :->


- krzysiek349 - 23-06-2008 10:18

DaGoor napisał(a):łał jakie miłe zaskoczenie Big Grin Również dostałem wypłate ;] 10.41$ :-)

Zamówiłem 35 refków :-) Jak troche na nich zarobie to zamówie premium :-)

W 07bux zamowiles 35 reffów?

Bo ja od 8 czerwca czekam na wypłate, i jeszcze jej nie dostałem...Mam na koncie ponad 40$ i takie moje pytanie...Czy zdąrze jeszcze wypłacic drugą porcje?No bo tak wiele osób mówi że za niedlugo koniec firmy.A ja tu widze,że ludzie w nią inwestują.Więc odpowiedzcie mi na to pogrubioną czcionką pytanie


- Tomikus - 23-06-2008 10:20

tego Nikt nie wie
nie możesz pytać o takie rzeczy
mogę Ci jedynie powiedzieć, że prawdopodobnie tak, ale pewności w tym świecie nigdy nie ma


- Tomsh - 23-06-2008 10:25

No to gratuluje wszystkim, którzy dostali wypłaty :-) Teraz jestem pewniejszy o swoją :-P


- BizNET - 23-06-2008 10:35

Cytat:Czy zdąrze jeszcze wypłacic drugą porcje?

Choćbyś wypytał całe forum to nikt Ci na to nie odpowie..

Jedno jest pewne, firma będzie scam ale kiedy? dobre pytanie


- krzysiek349 - 23-06-2008 10:39

Mam nadzieje że ją dostane.Trzeba być dobrej myśli
Ale mam przeczucie że firma nie będzie jeszcze długo istniała


- Tomsh - 23-06-2008 10:42

Istnieć może będzie, ale pewnie stanioe się tak jak bux.to też istnieje ale mało kto już tam klika z powodu 6 miesięcznych wypłat... ale jeszcze troche 8-)


- Tomikus - 23-06-2008 10:54

Tomsh, na buxto klika mnóstwo botów :-)


- DaGoor - 23-06-2008 11:11

Myśle że 07Bux jednak pociągnie troche jeszcze Tongue Admin zmniejszył ilość linków, podniósł próg wypłaty - wszystko po to żeby sobie jeszcze poradzić z tą firmą. Nie dawno zrobił rekrutacje moderatorów więc jakby miał się zwijać z interesem w najbliższym czasie, raczej by tego nie robił.

Zamówiłem refów bo tak patrząc na te wszystkie Buxy i ich adminów, Austin z 07Bux wydaje mi się najbardziej uczciwy ze wszystkich i przy takiej ilości userów robi co może.
A jak zwinie interes to się tym zbytnio nie przejmę bo nie wydałem tu całej swojej kasy z Alert, więc jakby co będę mógł się odegrać w jakiejś innej firmie (Albo na HYIPach :->)