Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
bux.net oszustwo - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: bux.net oszustwo (/Temat-bux-net-oszustwo-29354)



- Tomsh - 09-06-2008 17:20

Może coś zle zrozumiał...
albo pomylił tematy :-)


- Sniechu - 09-06-2008 17:20

Napisał to tak jak by się pomylił :?: . Przecież to zdanie zupełnie tam nie pasuje. Jest rozmowa po polsku i nagle gość pisze jakieś głupoty. Może to po prostu pomyłka, źle kliknął albo co. Może warto by było zapytać się w tym temacie o co mu chodzi?

Wziąłem i z ciekawości odpisałem mu w tym temacie. Ciekawe co mi odpowie.

I sprawa rozwiązana - Pisał o "macokovac'u", który nie pisał w naszym temacie, ale za to spamuje podobno na całym forum.


- JereManU - 10-06-2008 15:46

Napisałem temat o braku zaległej zapłaty i nic! :cry:


- evolucja - 10-06-2008 15:54

JereManU, a myślałeś, że to coś pomoże? :mrgreen: :mrgreen:


- JereManU - 10-06-2008 15:58

evolucja,
Tomikus napisał(a):Ps Austin poprosił wszystkich o to, żeby w takiej sprawach tworzyli topic na forum, także czujcie się do tego zobowiązani :-)

...

Czyli jak mam to rozumieć? Scam?


- Tomsh - 10-06-2008 16:04

Troche cięzko znaleśc jakiś topic na tym ich forum, nawet jakbys wiedzial jak się nazywa wo wiesz. On ma tam kilkaset takich wiadomości dziennie to pewnie cięzko mu się wyrobic, ale wlace go nie usprawiedliwiam :-)
Dopiero co skończył dodawac zaległe: premium i refów, więc moze zrobił sobie przerwe (skoczyl na kitkata). Myśle że niedłogo wszystko się wyjaśni.
Osobiście czekam na wypłate 43$ i jeśli ją dostane to kupie premium, zeby szybciej dostawac.


- JereManU - 10-06-2008 16:11

Ja 3 tygodnie (robocze!) czekam na swoje 6$, a uzbierało mi się już kolejne 70$ (reffki z reklamy). :-(


- rafki - 10-06-2008 17:53

kurcze, jestem przekonany 40% ze za 2tyg zrobi sie scam. admin zwinie interes, najpierw pozamyka kupno premium i refkow [zeby nie zgarnywac kasy, bo to uczciwy admin], pozniej anuluje wszystkie wyplaty, reklamy poznikaja, wykasuje baze mysql a na koncu pojawi sie informacja tekstowa ''hakerzy sie do nas wlamali i wszystko wykasowali, nic nie mozna odzyskac'' :mrgreen:


- rk1993 - 11-06-2008 19:48

uważam że firma sie sypie ja też czekałem 3 tygodnie na wypłatę 5 $ :cry:


- Pakula - 11-06-2008 20:01

Też tak myśle ja czekam na swoje 25$ juz około 3 tygodnie :/