Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
bux.net oszustwo - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: bux.net oszustwo (/Temat-bux-net-oszustwo-29354)



- evolucja - 03-06-2008 14:02

Zcna napisał(a):Że do rana każdy bedzie miał kase na koncie kto ją zlecał ostatnimi czasy
Jeśli nie wiesz na jakiej zasadzie działa masspay to się nie wypowiadaj..

Nowy programista dopisał kilka linijek generujących kod do AP. Ot cała filozofia.. admin po prostu nie musi tego ręcznie kopiować tylko kolei klika przycisk przy wypłacie po czym kopiuje to do alertpay'a :-D


- travispl - 03-06-2008 14:47

xulek, najwidoczniej moja wypłata była prędzej na liście :idea:

Ktoś tam się mnie przedtem pytał czy mam premium. Odpowiadam NIE!! Mam kupić albo nie??


- JereManU - 03-06-2008 14:52

travispl, Twój wybór...

Ja na wypłatę czekam dzisiaj 13 dzień roboczy. ;-)


- blaukluiv - 03-06-2008 15:05

Dostałem paczke 35 refków wczoraj i dziwnym trafem nikt nie klika ... :-(


- travispl - 03-06-2008 15:06

JereManU, ale może byś doradził ;-) bo ja nigdy premium nie miałem :idea:


- JereManU - 03-06-2008 15:09

travispl, trudno powiedzieć. :-P Szerze powiedziawszy to obecnie może być tylko gorzej, w sumie już jest, bo mniej reklam... A co za tym idzie, to mniejsze zyski z premium. Najlepsy czas na inwestycje był tam jeszcze 3 tygodnie temu, teraz to albo już dzisiaj, albo nigdy. :idea: Ale w Twojej sytuacji ja bym zainwestował chyba...


- Zcna - 03-06-2008 15:16

Evolucja przepraszam już nie bede się wypowiadał i cie drażnił bo jak bede jechał przez Mysłowice do fashion house moge nie dojechać :->


- blaukluiv - 03-06-2008 15:26

Widać po forum, że nie tylko mi refki nie klikają ... :-(


- Tomsh - 03-06-2008 15:29

Tomsh napisał(a):Dostałem paczke 35 refków wczoraj i dziwnym trafem nikt nie klika ...
U mnie też nie za dobrze od wczoraj kiedy ich dostałem tylko 1$ wpadł :evil2: a tak zwykle to wpadało ponad 2$ zobaczymy do jutra jak będzie. Nie inwestowałem tu zadnej swojej kasy tylko to co wlasnie w tym buxie zarobilem więc nie ma co zalowac jesli nie beda klikac :-)
Ale jakby co oczywiscie ticket do admina, zeby wymienił :-)

Edit:
Nie wiem dlaczego pisze mi ze to cytat JereManU'a :shock:


- sebolek321 - 03-06-2008 15:33

Ale fart... :->

Dostałem 5 refów za darmo!! :mrgreen:

Ale fart... :-D