Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
bux.net oszustwo - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: bux.net oszustwo (/Temat-bux-net-oszustwo-29354)



- rafki - 13-07-2008 12:49

a bo ja wiem... ja czekalem pierwszy raz na 5refkow ok tydzien. teraz zamowilem 2tyg temu znow 5refkow, i nadal czekam... Sad


- nataniel1975 - 13-07-2008 17:57

Ktoś dostał ostatniom kase? Jako premium czekam już 15 dni i nic :!:


- Kolekcjoner - 13-07-2008 18:09

Poczekasz jeszcze 15 dni i dostaniesz:-)


- Marszalll - 14-07-2008 06:40

dziś 14 lipca... może mi ok. 16 wypłacą skoro zlecałem 6 marca :mrgreen:


- Dori - 14-07-2008 09:30

Jak kupiłem sobie 5 reffków tzn wysłałem kase teraz mam czekac to mam mu cos przesłac jakis login albo cos?


- Marszalll - 14-07-2008 09:34

Dori napisał(a):Jak kupiłem sobie 5 reffków tzn wysłałem kase teraz mam czekac to mam mu cos przesłac jakis login albo cos?

Niezabardzo... :-?

P.S. Jaram sie twoim awatarem (makumba)


- krzysiek349 - 14-07-2008 19:54

MarSZaL napisał(a):dziś 14 lipca... może mi ok. 16 wypłacą skoro zlecałem 6 marca :mrgreen:

ja zlecałem 8...Hah może dostaniemy wypłate za niedługo :mrgreen:


- Tomikus - 14-07-2008 20:52

no Austina ma co raz większe problemy z opanowaniem buxa. Z jednej strony się nie dziwię, bo to dla jednej osoby jest niewykonalne, jednak zastanawia mnie to, iż nie chce niczyjej pomocy, na pewno ma jakiś znajomych z życia realnego, którzy chętnie by mu pomogli (gdyż internetowi przy takich obrotach na pewno odpadają - zaufanie).
Sądzę jednak, że jeszcze daleko od zwijania interesu, w dziale dla modów jest dosyć aktywny. Tak do wiadomości. Dziennie przychodzi tam kilkaset zleceń wypłaty, także prognozuję coraz dłuższe oczekiwanie na własne.


- rafki - 14-07-2008 20:54

dobrze miec usera ktory jest modem na forum 07bux :-)
a co jeszcze bys zaprognozowal? ;>


- Tomikus - 14-07-2008 20:59

To, że niestety nie ma już z Nim tam takiego kontaktu jak na początku. Dla przypomnienia, na początku mogłem pomóc kilku Userom zarabiam.com w sprawie wypłat, co do reffków chyba mi się nie udało, sam miałem pewność, że dostanę wypłatę w max 7 dni (przez pewien czas był to przywilej każdego moderatora). Klikamy dla Niego w kilka reklam na Jego domenach, ma za to niezłe siano. Aktualnie cieszy się, że konto odczuło Naszą pomoc i obiecał 35 reffpack. Wolałbym jednak wpływ na tempo wypłat. Jeśli tylko zyskam z Nim więcej kontaktu poproszę Was o nick na 07bux i datę zlecenia wypłaty. Jednak na razie nic nie obiecuję.