Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
bux.net oszustwo - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: bux.net oszustwo (/Temat-bux-net-oszustwo-29354)



- evolucja - 05-07-2008 10:55

Tomikus, już jest coraz gorzej :-|

najgorsze jest to że austin nie jedzie tak jak mu sortuje skrypt, czyli premium od najwcześniejszego do standard najpóźniejszego.. on sobie wybiera komu płaci a komu nie a to już jest lekka przesada :evil2:


- Tomikus - 05-07-2008 11:08

evolucja, no coraz gorzej, biorąc pod uwagę, że płacił w kilkanaście godzin miesiąc temu premium. Z tym, że przy Vipbux, isabel, bux3 itd to nadal świetne tempo i dużo tamtym brakuje do niego


- makaj - 05-07-2008 11:26

Wymieniłeś buxy, które istnieją przecież znacznie dłużej, to jak można porównywać.


- Tomikus - 05-07-2008 11:30

makaj, no wiadomo, że tygodniowych nie będę wymieniał :-)
bo takie płacą bardzo szybko, żeby wzbudzić zaufanie, a potem "stronka hacked" albo "account suspended" i tyle ich widzimy :-)
wymienione wyżej buxy wzbudziły we mnie największe zaufanie, łącznie z 07b

poza tym, co się tu dziwić, jak 07b robi się coraz starsze i starsze...


- evolucja - 05-07-2008 11:31

Tomikus, tylko w isabel nie ma "temu zapłacę, a temu nie".. tam każdy dostaje równo z jego terminem. Obecnie płaca z 13 czerwca dla premium, co jest dobrym wynikiem zwracając uwagę na to, że wszyscy z 13 dostaną.


- DaGoor - 05-07-2008 11:31

Co z tego. Jak np. VipBux ma niecałe 70k userów, a 07Bux ma prawie 80k.
Nie liczy się czas, tylko ilość userów.


- Tomikus - 05-07-2008 11:33

a skąd macie pewność czy na isabel też tak nie ma?...
bo ja jej nie mam


- evolucja - 05-07-2008 11:37

Tomikus, chodź nie mam tam konta jestem pewien, że jest tak jak napisałem.

zresztą, austin po prostu się do tej roboty nie nadaje.. proste.


- Pogrebniak - 05-07-2008 11:37

evolucja napisał(a):Pogrebniak, pod koniec wakacji? weź nie rób innym sieczki w głowie..

No ja zleciłem 2 lipca wypłatę, a pewnie będę czekał na nią znów 50 dni tak jak na 1 wypłatę więc nie czaję o co Ci chodzi :-P


- evolucja - 05-07-2008 11:41

Pogrebniak, to jest możliwe, ale mało prawdopodobne. Musiał byś mieć naprawdę sporego pecha :->