Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
bux.net oszustwo - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: bux.net oszustwo (/Temat-bux-net-oszustwo-29354)



- rafki - 29-06-2008 22:01

:-?
nie ma to jak auto-odswiezanie w operze.
zarobil bym [zarobilem] bo 2 [3?] takie naplywy byly wtedy, pamietam...
i jeszcze 20linkow bylo. a w jednym momencie bylo 60reklam, z czego 40wyklikalem. =80centow. no i jeszcze 2gi raz pare wyklikalem i ponad dolar na koncie... Wink


- dzelagr - 29-06-2008 23:14

mam pytanie, czy jezeli zaginął mi 1 refek (mój kolega) to juz go nie dostane spowrotem? na formu 07Bux Austin pisze ze nie moze przywrócic tych refków bo nie zna ich nazw, a ja znam nazwe mojego. a później jeszcze on pisze ze moze dodac refkow tym osobom ktore je kupily a im znikneły (przynajmniej ja tak zrozumiałam). czyli mnie to nie dotyczy. Napisałam temat na forum 07bux (podałam nazwe refka i w ogóle) i Austin mi odpisał ze informacje o tym znajduja sie w dziale Ogłoszenia. ale te informacje wcale nie rozwiazałay mojego problemu. no chyba ze ja źle zrozumiałam to co on napisał

http://07buxnet-forum.net/viewtopic.php?f=6&t=4272


- Pogrebniak - 30-06-2008 08:51

dzelagr napisał(a):mam pytanie, czy jezeli zaginął mi 1 refek (mój kolega) to juz go nie dostane spowrotem? na formu 07Bux Austin pisze ze nie moze przywrócic tych refków bo nie zna ich nazw, a ja znam nazwe mojego. a później jeszcze on pisze ze moze dodac refkow tym osobom ktore je kupily a im znikneły (przynajmniej ja tak zrozumiałam). czyli mnie to nie dotyczy. Napisałam temat na forum 07bux (podałam nazwe refka i w ogóle) i Austin mi odpisał ze informacje o tym znajduja sie w dziale Ogłoszenia. ale te informacje wcale nie rozwiazałay mojego problemu. no chyba ze ja źle zrozumiałam to co on napisał

http://07buxnet-forum.net/viewtopic.php?f=6&t=4272


niestety już nie odzyskasz tego refka jeśli Ci zginął, mi jeszcze nigdy nie zniknął żaden polecony więc nie wiem jak to jest :-> ale widać, że 07bux ma ze wszystkim problemy: z wypłacaniem kasy, z dodawaniem Premium i kupionych refków, a teraz jeszcze znikają refki :-|


- dzelagr - 30-06-2008 11:34

czyli ktoś inny go dostał? a on codziennie klika wszystkie reklamy Undecided


- krzysiek349 - 01-07-2008 09:43

Czekam juz 23 dzien i pisze mi w history Payment Audit
co to znaczy?


- mjs17 - 01-07-2008 09:44

ze musisz czekać dalej


- rafki - 01-07-2008 09:47

ja zaraz kolejna wyplatke na 11$ zlecam... Wink
ale chyba troszke szybciej pojdzie niz tamta, bo kupilem refkow... no wiecie... :oops:


- evolucja - 01-07-2008 10:03

rafki napisał(a):bo kupilem refkow..
to nie ma żadnego znaczenia.


- rafki - 01-07-2008 10:15

[Obrazek: o_rly.jpg]

nie pamietam kto to napisal - chyba tomikus
Cytat:jesli cos kupisz w jakiejs firmie jestes ''uwazany'' i dostaniesz prawdopodobnie szybciej wyplate



- krzysiek349 - 01-07-2008 10:34

Obrazek

:mrgreen: :mrgreen: Nie mogę z tej foty