Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
bux.net oszustwo - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: bux.net oszustwo (/Temat-bux-net-oszustwo-29354)



- makaj - 29-06-2008 13:55

evolucja napisał(a):makaj, mylisz się.. każdy użytkownik mający jakiekolwiek doświadczenie i umie edytować pliki(nie to co admin click-cents) może zrobić takiego buxa jak 07bux i przy 20 linkach wzwyż na 100% osiągnie sukces

:-?
No niesamowite... Tak, zrobić moze każdy... ale jeśli wystarczy dać 20 linków i już jest sukces gwarantowany, to dlaczego 90% buxów to scamy a 60% znika po miesiącu?


- rafki - 29-06-2008 18:32

ja to takie scamy jak 07b kocham... Wink


- Pogrebniak - 29-06-2008 18:51

rafki napisał(a):ja to takie scamy jak 07b kocham... Wink

to nie SCAM, tylko admin ma duuuuże opóźnienia co do płacenia, ale płaci co pewien czas :-|


- Zcna - 29-06-2008 18:56

To jest pół Scam bo wypłaca tylko premium


- DSTR - 29-06-2008 18:57

A ja mam takie pytanko... Czy warto jeszcze inwestować w tego buxa czy może... nie? Bo się nad tym zastanawiam. :-)


- Pogrebniak - 29-06-2008 18:59

DSTR napisał(a):A ja mam takie pytanko... Czy warto jeszcze inwestować w tego buxa czy może... nie? Bo się nad tym zastanawiam. :-) Jeśli nie, to co byście polecili :-P ??

PS. Serwer jest przeciążony czy co? Non stop error 500...


ja bym nic nie inwestował na Twoim miejscu, bo bux powili "upada" :-P


- rafki - 29-06-2008 20:10

nic nie upada. ale najpierw radze ci zainwestowac w premium, pozniej ew. refki...


- JereManU - 29-06-2008 20:16

Jak mówił przeszło Tomikus premium nie opłaca się kupować jeżeli nie ma się minimum 80 referrali.


- moniae0 - 29-06-2008 20:27

JereManU napisał(a):Jak mówił przeszło Tomikus premium nie opłaca się kupować jeżeli nie ma się minimum 80 referrali.
:lol:



:lol: z tym bym się niezgodziła, bo jeśli płaci tylko premium to już tylko z tego powodu się opłaca, a ja na premium zarobiłam przy 35 poleconych, wykupiłam premium, zarobiłam to dokupiłam jeszcze 35 i przed tą ostanią już wypłatą już byłam na czysto (zwróciły mi się zainwestowane kwoty).
wasze komentarze mnie martwią, bo on już miał mi robić zyski. :-P mam nadzieję, że się nie sprawdzą i wymyśli jakiś sposób na szybkość wypłat, bo nie uśmiech mi się czekać po 60 dni na wypłatę tak jak bux.to :?:


- rafki - 29-06-2008 20:31

07b musialo by wprowadzic spore zabezpieczenia, jakby mieli wprowadzic instanty.
1. zmienic caly skrypt
2. wyleminowac wszyskie autoclickery
3. i wszystkie inne oszustwa i cheaty.