Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
bux.net oszustwo - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: bux.net oszustwo (/Temat-bux-net-oszustwo-29354)



- makaj - 26-06-2008 17:16

Codzienna, szara rzeczywistość buxa... :-|

Zyskują tylko pierwsi.


- evolucja - 26-06-2008 17:22

makaj, makaj.. to nie jest szara rzeczywistość, chyba, że dla użytkowników. Nie wyobrażasz sobie ile teraz można na tym kasy zarobić(admin of course) ;-)

Ten bux przeżyje jeszcze sporo Wink Admin zaczął sprzedawać boty więc będzie miał naprawdęę sporo kasy :-P


- Pogrebniak - 26-06-2008 17:28

evolucja napisał(a):Ten bux przeżyje jeszcze sporo Wink Admin zaczął sprzedawać boty więc będzie miał naprawdęę sporo kasy :-P

jak to boty, czyli jeśli ktoś kupuje refki to on podrzuca im boty ?
możesz mi dokładniej powiedzieć jak te boty działają, one same klikają w reklamy ?


- makaj - 26-06-2008 17:30

evolucja, no Ty wiesz najlepiej, ile można na tym zarobić :-> (możesz mi napisać na pw :-P ).

Z tym zarabianiem to może być różnie, bo trzeba wiedzieć, kiedy zwinąć interes.

Boty klikają tyle, ile ustawi admin, co już samo w sobie może wzbudzać nieufność :-P


- Pogrebniak - 26-06-2008 17:34

No to mamy przykład na zarobienie niezłej kasy: założyć własne 07bux :->
wystarczy znać bardzo dobrze angielski, mieć trochę kasy na start i do roboty :-P


- evolucja - 26-06-2008 17:39

Pogrebniak, boty to po prostu wygenerowani użytkownicy.. admin normalnie ich sprzedaje, a prosty skrypt php wybiera za każdym odświeżeniem jednego bota i odpowiednio dodaje liczbę klików jemu + temu pod kim on jest.

Pogrebniak, ale podstawa to zweryfikowane konto, po przygodzie z maxbuxem dużo się nauczyłem Wink Ale zaś weryfikacja konta to spora odpowiedzialność... w polskim świecie prawa zarabianie poprzez "kradnięcie" jest karalne a więc założenie buxa to naprawdę spore ryzyko.


- Pogrebniak - 26-06-2008 17:47

evolucja widzę że na wszystkim się znasz chociaż masz tylko 13 lat, a może specjalnie tylko tak napisałeś :->
pewnie mając 8 lat zamiast bawić się z dziećmi w przedszkolu to już miałeś konto na PayPal i trzepałeś kasę na get-paidzie, mam rację :-P
powiedz ile już w tym siedzisz ???


- evolucja - 26-06-2008 17:59

Pogrebniak, nie piszę za dużo, bo znowu userzy powiedzą że się chwalę i będą mi to na każdym kroku wytykać.. powiem tak: jestem sprytniejszy od rówieśników. Taka jest prawda, wszystko co teraz potrafię zawdzięczam właśnie sprytowi i logicznemu myśleniu.

Jakieś 5 lat temu gdy rodzice kupili pierwszy komputer od pierwszego włączenia byłem mądrzejszy, oni nie umieli go wyłączyć- ja wyciągnąłem wtyczkę z gniazdka. Ot tak to się zaczęło :->

Rok temu jedynym buxem był Ad-bux, wtedy już myślałem nad pierwszym autoclickerem i kilkoma kontami jako refs ale znudziło mi się to szybko i skończyłem Wink Teraz wróciłem w lutym i nie zamierzam tak szybko odejść.

Jeśli chcesz posłuchać więcej mojej historii zapraszam na PW :idea: :idea:


- JereManU - 26-06-2008 18:05

evolucja napisał(a):powiem tak: jestem sprytniejszy od rówieśników.

Możliwe, ale skromność by się przydała (choć szczególnie wielkiej 'konkurencji' nie masz). To mogą obiektywnie ocenić jedynie ludzie z zewnątrz.

evolucja napisał(a):wtedy już myślałem nad pierwszym autoclickerem

Bo Ty jesteś Polakiem...
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


- Pogrebniak - 26-06-2008 18:07

evolucja napisał(a):Rok temu jedynym buxem był Ad-bux, wtedy już myślałem nad pierwszym autoclickerem i kilkoma kontami jako refs ale znudziło mi się to szybko i skończyłem Wink Teraz wróciłem w lutym i nie zamierzam tak szybko odejść.

powiedz mi czy jest sens używania autocklickera skoro potem mogą Ci konto zablokować
ja jeszcze nigdy nie miałem takiego programu na kompie i nie zamierzam mieć, ponieważ jestem uczciwy przeciwnie do adminów pewnych buxów :-|