Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Znalazlem telefon - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Znalazlem telefon (/Temat-Znalazlem-telefon-29340)

Strony: 1 2


Znalazlem telefon - arczyyy - 02-03-2011 19:34

Witam. Bardzo chciałbym sie dowiedzieć co mam robić iz 3 tygodnie temu znalazłem telefon w autobusie. Odrazu zglosilem to na policje spisali wszystkie nr tego tel (imei) itepe. i zostawiłem kontakt do Siebie ale przez te 3 tyg nikt sie do mnie nie zgłosił. Teraz pytanie skoro nikt sie po niego nie zgłosił mogę go zatrzymać i używać jak by byl mój ? a jak nie to czy moge go uzywac do momentu kiedy sie ktos nie zgłosi , ale minelo juz 3 tyg i nic a chciałbym go zatrzymac.

Prosze o wypowiadanie sie osob ktore maja pojecie o co chodzi xD bo nie chce zbędnych spekulacji xD


RE: Znalazlem telefon - mirqu - 03-03-2011 14:28

jak sie zglosi wlaściciel to nawet za pół roku bedziesz musial oddac


RE: Znalazlem telefon - ambrell - 03-03-2011 14:55

jeśli policja spisywała stan telefonu to jest ryzyko użytkowania.
jeśli nie ja bym brałaTongue potem najwyżej byś powiedział, że w takim stanie go znalazłeś.

btw. co to za model?Tongue


RE: Znalazlem telefon - CrisPL - 03-03-2011 16:37

Moim zdaniem w takiej sytuacji najlepiej pytać albo osobiście u policji albo jakiegoś kolegi który jest z zawodu policjantem. Radzę ci się spytać Wink I tak w ogóle jaka to marka i model?


RE: Znalazlem telefon - Daminn - 03-03-2011 19:22

Ale nie zapomnij że jbc należy ci się % znaleźnego. Wink


RE: Znalazlem telefon - rafalek9 - 03-03-2011 19:31

taa podasz tutaj jaki model i ktoś z forum pójdzie na policje i juz po twoim fonie


RE: Znalazlem telefon - paskur - 03-03-2011 19:34

(03-03-2011 19:31)rafalek9 napisał(a):  taa podasz tutaj jaki model i ktoś z forum pójdzie na policje i juz po twoim fonie

Ta ^ ^ na pewno...

na prosty moj rozum musial by miec chociaz pudelko z wszystkimi numerami albo cos a nie zgubilem nokie xxx , ok oddajemy panu ..


RE: Znalazlem telefon - Coristo - 03-03-2011 19:35

(03-03-2011 19:31)rafalek9 napisał(a):  taa podasz tutaj jaki model i ktoś z forum pójdzie na policje i juz po twoim fonie

<megafacepalm> a ciekawo jak udowodni dla policji, że to jest jego telefon? Undecided
Musi znać numer tel i ewentualnie IMEI....

EDIT: O.o Paskur mnie wyprzedził i mówi prawdę Smile


RE: Znalazlem telefon - Grabowkers - 03-03-2011 19:36

(03-03-2011 19:31)rafalek9 napisał(a):  taa podasz tutaj jaki model i ktoś z forum pójdzie na policje i juz po twoim fonie
1. Niby dlaczego ktoś miałby iść z czyms takim na policję? o.O
2. Nawet jeśli jest to np. SE C902 to co z tego? Takich telefonów są tysiące więc to nie gra większej roli. Różnica jest tylko w wartości Jerk


EDIT: haha 3 posty z tym samym cytatem Lol


RE: Znalazlem telefon - DDK - 03-03-2011 19:37

Skoro znalazłeś to po co zgłaszałeś a teraz chcesz zachować ? Big Grin No to teraz czekaj na właściciela...