Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak to ogarnąć - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Jak to ogarnąć (/Temat-Jak-to-ogarnac-2933)

Strony: 1 2 3 4


RE: Jak to ogarnąć - TheOne - 08-03-2010 23:38

i w tych godzinach mogę wymienić punkty na nagrody ? Jest pewnością, że wymienie ? Jakie są opcje, że nie uda mi się ? Bo ... ? To nasz polski czas ? Co zrobic jak mi się już np uda wymienić ? Czytałem o jakiś przypomnieniach o restocku ? Sms itd Smile


RE: Jak to ogarnąć - Kilol - 08-03-2010 23:47

Nie. Restock trwa max. do 30 minut, ale te najlepsze nagrody jak : Gry, konsole, iPody z działu "Electronics" rozchodzą
się w ok. 1-2 minuty.Tongue
Czas nie jest Polski, ale taki jak w USA.
Przypomnienia o restocku były np. na naszym forum. Było to np. wysyłanie masowych sms-ów do 50 osób z naszego forum.
Były takie przypomnienia, ponieważ restocki były niezapowiedziane i mogły odbyć się w każdej chwili.


RE: Jak to ogarnąć - TheOne - 08-03-2010 23:52

czyli muszę odejmować godziny ? Kurna myślałem, że to trochę prostsza sprawa Big Grin te 50 osób to los, czy jakoś się je wybiera. A Ty już coś wygrałeś ? Jak wygląda ten restock, ile nagród jest do wzięcia ?


RE: Jak to ogarnąć - Kilol - 08-03-2010 23:57

Teraz restocki prawdopodobnie będą zapowiadane. Było tak na ostatnim Lutowym restocku.
Ja już wygrałem kasę 25$ na styczniowym restocku i dwie gry na poprzednim (lutyowym) restocku.
Nagród jest pełno, ale wiadomo jak na restocku siedzi 300 tysięcy ludzi z całego świata, to nagrody
się rozchodzą jak ciepłe bułeczki.


RE: Jak to ogarnąć - TheOne - 08-03-2010 23:59

nie powiedziałeś jak z tymi esami ? I coś gdzies o jakiejś małpie czytałem ocb ? Smile


RE: Jak to ogarnąć - Kilol - 09-03-2010 00:06

Z tymi esami ten temat ci wszystko wyjaśni - http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=416
Ta małpka to taki skrypt też do uzupełniania automatycznego danych, podobnie jak z autofillem - http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=2411&page=1


RE: Jak to ogarnąć - NaoS - 09-03-2010 00:38

Będzie restock, wypełnię formularz.
Okaże się że "nie wygrałem", to wtedy punkty są zwracane czy przepadają?


RE: Jak to ogarnąć - Alcor - 09-03-2010 00:41

Jak wypełnisz formularz i klikniesz redeem, to nagroda jest Twoja.


RE: Jak to ogarnąć - waski88 - 09-03-2010 11:17

witam
jak zdobyc dajsze punkty bo zarejestrowalem sie wczoraj na lockerz.com


RE: Jak to ogarnąć - NaoS - 09-03-2010 13:02

(09-03-2010 00:41)Alcor napisał(a):  Jak wypełnisz formularz i klikniesz redeem, to nagroda jest Twoja.
Czyli nie można w żaden sposób stracić swoich punktów?