Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak to ogarnąć - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Jak to ogarnąć (/Temat-Jak-to-ogarnac-2933)

Strony: 1 2 3 4


Jak to ogarnąć - TheOne - 08-03-2010 22:39

Witam, jestem nowy na forum jak i na lockerz.com. Przeglądam tematy, dowiedziałem się sporo przydatnych rzeczy, ale chciałbym się dowiedzieć na co zwracać uwagę, co dobrze robić na początku, gdy jest się świeżym ogólnie przydatne informacje Smile

Z góry dziękuję i liczę na wyrozumiałość Smile


RE: Jak to ogarnąć - Kilol - 08-03-2010 22:43

Na Lockerz praktycznie nic nie musisz robić oprócz odpowiadania w "Dailes", logowania się i zapraszania
znajomych (nie koniecznie). Ważne są codzienne zbieranie PTZ i najważniejsze - przygotowanie się
na restock, czyli wystawienie nagród. Musisz przy tym dobrze skonfigurować autofilla. Poradnik znajduje się
na forum w dziale "Poradnii".Wink Liczy się też szybkość podczas restocku, bo jak na twoją nagrodę rzuci się
masa osób, to możesz nie zdążyć.
Tyle ode mnie.Wink Pozdro.


RE: Jak to ogarnąć - lsedc - 08-03-2010 22:45

Może jakieś szczegółowe pytanie, bo jak mówisz, że już trochę poczytałeś, to nie jestem zorientowana czy mogę Ci w ogóle pomóc?


RE: Jak to ogarnąć - Magnus - 08-03-2010 22:48

Około 15 sekund i nie ma nic wartościowego od Autoflla jest lepsze Greasemonkey nie wiem czy nie banują za to ale to uzupełnia Ci automatycznie dane wszystkie razem z krajem w przypatku autofilla nadusza sie Alt+j i Ci uzupelnia rubryki oprocz kraju.W zakładce play masz filmiki za nie też zbiera się punkty , Gdy nazbierasz 20 znajomych uzyskujesz range Z-list wtedy ptz sa naliczane 2x i koszulke wysylaja Ci ... /


RE: Jak to ogarnąć - TheOne - 08-03-2010 22:52

szczerze to nie wiem jak działać z tym restockiem, jakiś paypal tam trzeba zakładać, autofill, przypomnienia o restocku itd itp. Widzę, że jesteście skorzy do pomocy, cieszy mnie to ! Smile


RE: Jak to ogarnąć - Kilol - 08-03-2010 23:04

Konto PayPal sobie na razie odpuść, bo takie konto musisz sobie założyć, kiedy wygrasz kasę z Lockerz.
Nie wiem o co ci dokładnie chodzi. Zadaj jakieś pytanka.Wink Aha zapomniałem o jednym. Odwiedzaj stale nasze forum, a wszystkiego
się dowiesz.Big Grin


RE: Jak to ogarnąć - TheOne - 08-03-2010 23:07

no jak napisałem wyżej, restock, autofill itd. O co w tym wszystkim chodzi Big Grin


RE: Jak to ogarnąć - Kilol - 08-03-2010 23:12

Przeczytaj ten poradnik - http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=583
Masz tam info. o restocku itd.
Ale wytłumaczę ci lepiej i po swojemu : Restock, to wystawienie nagród do wykupienia. Odbywa się raz na
miesiąc.
Co do autofilla, to jest to automatyczne uzupełnianie danych. Dane takie musisz uzupełnić przy
zamawianiu nagrody podczas restocku.Wink


RE: Jak to ogarnąć - TheOne - 08-03-2010 23:30

Dzięki! Jest tu sporo informacji!
A skąd wiem o restocku ? Czy jest pewne, że gdy jest restock to zamówię tą nagrodę, którą chcę ? Jak z godzinami ? W USA i PL?


RE: Jak to ogarnąć - Kilol - 08-03-2010 23:34

O restocku dowiesz się między innymi z naszego forum, ale Lockerz zawsze podaje informacje
na stronie głównej.
Pewności nie masz, że wygrasz nagrodę, ale masz spore szanse. Masę osób już wygrało, więc czemu
i ty nie możesz wygrać.
Restocki do tej pory odbywały się w godzinach od 18.00-24.00.