Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Wbiłem Z-LIST a tu cicho ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Wbiłem Z-LIST a tu cicho ! (/Temat-Rozwiazane-Wbilem-Z-LIST-a-tu-cicho-2931)



[Rozwiązane]Wbiłem Z-LIST a tu cicho ! - BoneR - 08-03-2010 21:41

Witam

W Sobotnią wieczór uparłem się że wbije status z-list i tak właśnie było tylko martwi mnie że nie dostałem od lockerz żadnej odpowiedzi a ni nic ;/

może wy mi pomożecie i poradzicie co mam zrobic czekac pisac miala co wy robilście ?i ?

PS: i mniej więcej ile trzeba czekac na odpowiedz i koszulkę


RE: WBIŁEM Z-LIST a tu CICHO ! - maglownik - 08-03-2010 21:42

sami napisza w ciagu 14 dni jak nitr to napisz do nich


RE: WBIŁEM Z-LIST a tu CICHO ! - xPietrek - 08-03-2010 21:42

Czekaj cierpliwe.. a na koszulkę to zależy. Mogą od razu wysłać, albo też po kilku tygodniach...


RE: WBIŁEM Z-LIST a tu CICHO ! - Rykos - 08-03-2010 21:43

sluchaj ja maila dostalem gdzies po miesiacu od wbicia z listera a na koszulke czekam juz z z 2 miesiace Smile wiec wystarczy miec troche cierpliwosci i nadzieji . Pozdrawiam


RE: WBIŁEM Z-LIST a tu CICHO ! - `Floower! - 08-03-2010 21:54

teraz mają dużo roboty z wysyłka nagród za lutowy restock , bądź cierpliwy .

ps. Ja czekam na koszulkę od lutego Smile


RE: WBIŁEM Z-LIST a tu CICHO ! - Magnus - 08-03-2010 21:55

Trzeba czekać długo mi też nie przychodzi cierpliwości ........ Wink


RE: WBIŁEM Z-LIST a tu CICHO ! - Kilol - 08-03-2010 22:04

Mi doszło po 1,5 miesiąca od zdobycia z-listera. Moim zdaniem, to i tak krótko czekałem. Cierpliwość
popłaca. Wysyłka koszulki zależy od dostaw koszulek, bo wiadomo, że Lockerz musi powysyłać koszulki tysiącom osób.


RE: WBIŁEM Z-LIST a tu CICHO ! - Danio - 08-03-2010 22:14

Ja zdobyłem Z-listera w lutym, dostałem emaila i czekam na koszulke


RE: WBIŁEM Z-LIST a tu CICHO ! - top-michal - 09-03-2010 08:58

Ja zdobyłem z-listera pod koniec lutego i jeszcze maila od nich nie dostałem, więc widocznie trzeba czekac.


[Rozwiązane][Rozwiązane]Wbiłem Z-LIST a tu cicho ! - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.