Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bolą Cię oczy od siedzenia na komputerze ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Bolą Cię oczy od siedzenia na komputerze ? (/Temat-Bola-Cie-oczy-od-siedzenia-na-komputerze-29229)

Strony: 1 2 3 4


Bolą Cię oczy od siedzenia na komputerze ? - Monster - 28-02-2011 23:08

Bolą Cię oczy od siedzenia na komputerze ? Ten poradnik ułatwi Ci oczekiwanie na restock i nie tylko !

Ściągamy program

Windows XP/Vista/7 KLIK

Mac OS X KLIK

Linux KLIK

Po ściągnięciu instalujemy go i uruchamiamy. W ustawieniach nie mamy wiele do roboty także poradzicie sobie. W ustawieniach należy podać dane geograficzne twojego miasta. Możesz je zdobyć poprzez wpisywanie nazwy twojego miasta w opcjach programu. Po wszystkim zatwierdzamy OK i gotowe.
Monitor nie będzie Cię już raził w oczy.
Jeśli chcesz, zawsze możesz chwilowo wyłączyć program np. na czas gry, lub oglądanie filmu, bo wtedy jest raczej nie potrzebny. Najlepiej spisuje się przy przeglądaniu internetu.

[Obrazek: flux-shot.png]


RE: Bolą Cię oczy od siedzenia na komputerze ? - Scoobyx - 28-02-2011 23:40

Na jakiej on zasadzie działa?


RE: Bolą Cię oczy od siedzenia na komputerze ? - cinexik - 28-02-2011 23:44

aaa, widziałem ten program na DarkWarez, widzę, że też tam siedzisz Big Grin

(28-02-2011 23:40)Scoobyx napisał(a):  Na jakiej on zasadzie działa?

Jeżeli jest ciemno to automatycznie poszarza (przyciemnia) ci monitor aby nie raził cie tak mocno w oczy. (dlatego musisz ustawić czas, żeby 'wiedział' czy masz dzień czy noc. Jeśli masz ciemniejszy monitor w noc (ciemno, mniej, a praktycznie wogóle dostępu światła słonecznego) to oczy ci się nie męczą tak bardzo.

Ja tam z tego nie korzystam bo gdy mam ten program włączony strasznie mi muli kompa i nie da się nic robić.
Ale wy sprobujcie, polecam Smile


RE: Bolą Cię oczy od siedzenia na komputerze ? - Monster - 28-02-2011 23:44

@UP Dokładnie

Jest to jeden z najpożyteczniejszych programów.


RE: Bolą Cię oczy od siedzenia na komputerze ? - SilverNight - 01-03-2011 12:45

Bardzo dobry i pożyteczny program Smile Dobrze,że napisałeś ten temat Bo nie wiedziałem o tym programie ... Monster leci +


RE: Bolą Cię oczy od siedzenia na komputerze ? - DDK - 01-03-2011 14:20

Zainstalowałem, zobaczymy jak będzie się sprawdzać Tongue


RE: Bolą Cię oczy od siedzenia na komputerze ? - Daminn - 01-03-2011 15:49

Jak masz dobrze ustawiony kontrast, nasycenie itp. to małe ryzyko ze będzie bolał.


RE: Bolą Cię oczy od siedzenia na komputerze ? - Morfit - 01-03-2011 18:00

Gratulacje. Zainstalowałem program i właśnie teraz mi przyciemniło. Jako że mi się to nie podoba to odinstalowałem ten program i zresetowałem komputer i ... dalej tak samo. Gratuluję rozjebania monitora.


RE: Bolą Cię oczy od siedzenia na komputerze ? - Mateusz5511 - 01-03-2011 18:01

skasowane


RE: Bolą Cię oczy od siedzenia na komputerze ? - Magnus - 01-03-2011 18:37

Wystarczy wyłączyć program i po kłopocie Smile Smile Smile