Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarobek bez wysiłku - Filesonic.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarobek bez wysiłku - Filesonic.com (/Temat-Zarobek-bez-wysilku-Filesonic-com-29211)



Zarobek bez wysiłku - Filesonic.com - patrykcross1 - 28-02-2011 19:55

Cześć!

Mam dla Ciebie na sposób zarobku.
Poświęcając Godzinkę dziennie możesz tygodniowo zarobić nawet 20$ . Pewnie nie raz już szukałeś sposobu zarobku lecz jesteś niepełnoletni? To coś wprost dla Ciebie!!!
Strona internetowa o której mówię nazywa się FileSonic.

Początki mogą być trudne, bo trzeba zuploadować pliki i zarobić na nich 5$ na kupno Konta Premium.
Jest także inny sposób.
Możesz od razu kupić na Allegro.pl voucher za 25,- i aktywować konto premium.

Rejestracja:


Kod:

Kod:
http://www.filesonic.com/referral/1983781



1. Wchodzimy w link podany wyżej.
2. Klikamy w Join NOW!
3. Po rejestracji wchodzimy na meila, na którego przyszło nam hasło i je kopiujemy, oraz najlepiej zmieniamy dla uproszczenia.
4. Po zalogowaniu klikamy w ustawienia w prawym górnym rogu ekranu.
5. Konfigurujemy swoja kartę, czyli wybieramy sposób zapłaty, polecam PayPal, oraz koniecznie wybieramy opcje PAY PER DOWNLOAD, inaczej pobrania z Twojej karty nie będą się liczyc.
( Strona jest po polsku, więc problemów ze znalezieniem opcji, nie będzie )

ZARABIANIE:

Gdy już się zarejestrowaliśmy, uploadujemy pliki do Filesonic po czym wstawiamy je w linkach na inne fora.

Gdy uzbierasz 5$ :

Pierwsze co trzeba zrobić to rejestracja konta na jakimś forum warezowym(np. darkwarez, precyl, peb, ajo itd).

1. Jeśli już mamy konto to wchodzimy w dział Gry(nie koniecznie, mogą to być Filmy lub jakiś inny z linkami).
2. Otwieramy temat z jakąś grą, i szukamy linków do pobrania jej (linki muszą być na FileSonic!).
3. Kopiujemy wszystkie linki.
4. Wchodzimy na Filesonic.com.
5. Klikamy w Narzędzia -> Zdalne wysylanie
6. W oknie które zobaczymy wklejamy linki które skopiowaliśmy i klikamy „wyslij”. Właśnie w kilka sekund gra/film czy co tam skopiowaliśmy przerzuciła się na nasze konto!
7. Teraz wchodzimy w Zarządzaj plikami. W największym oknie ukazały się skopiowane pliki.
8. Zaznaczamy każdy ptaszkiem, poprzez kliknięcie n niego, po czym klikamy w „Generete links”
9. W okienku które nam się teraz ukazało są nasze linki! Kopiujemy je.
10. Teraz wracamy do tematu z grą z którego skopiowaliśmy linki i przy poście osoby która je dodała naciskamy Quote. Otworzyło nam się okienko edycji posta.
11. Usuwamy znaczniki [quote] z początku i końca postu, po czym zastępujemy linki kolesia swoimi!
12. Klikamy wyślij post. Powtarzamy ten proceder z innymi grami/filmami ile chcemy.
Na początek radzę tak wrzucić kilka gierek i filmów. Wypłata w każdy wtorek. Minimum do wypłaty - 15$.


Bawię się w to od kilku dni.

Screen:

[Obrazek: przechwytywanieij.jpg]


O Północy dodam SS'y ile dziś zarobiłem


Polecam rejestracje z mojego referrala.
Ciebie to nic nie kosztuje a możesz mi wynagrodzić czas który poświęciłem na napisanie tego Poradniku.



Jeśli masz do mnie pytania:

Skype: patrykcross
GG: 4642937

Pozdrawiam Wink



RE: Zarobek bez wysiłku - Filesonic.com - Kilol - 28-02-2011 22:00

Regulamin


Zarobek bez wysiłku - Filesonic.com - Admin - 10-02-2013 11:14

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.