Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
iWave LX 150 Silver..! Wysyłka gratis! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: iWave LX 150 Silver..! Wysyłka gratis! (/Temat-iWave-LX-150-Silver-Wysylka-gratis-29203)



iWave LX 150 Silver..! Wysyłka gratis! - Kosto12 - 28-02-2011 18:37

Tak jak w temacie.. Foto wyśle dla zainteresowanych kupnem.. Wygrałem je na LOCKERZ.. Słuchawki są nowe, nieużywane.. Są pieknie ozdobione czyms na wzor diamencikow (wyglada to swietnie).. Pudelko zostalo otwarte w celu sprawdzenia zawartosci.. Cena to 54 zł.. Wysyłka GRATIS! Płatność PP, lub bank, lub też za pobraniem moge wyslac.. UWAGA! PO PRZYLOZENIU SLUCHAWKI DO UCHA STWIERDZILEM ZE NIGDY WCZESNIEJ NIE SLYSZALEM TAK CZYSTEGO DZWIEKU GRANEGO PRZEZ SLUCHAWKI (MAM TEZ ORYGINALNE OD IPODA SHUFFLE, ALE NAWET ONE NIE DAJA RADY TYM LX-ą) Sprzedaje je tylko dlatego, że pilnie potrzeba mi forsy Sad Kontakt PW..

@EDIT

W zestawie są też wymienne nakladki.. Do tego oczywiscie oryginalne opakowanie..


iWave LX 150 Silver..! Wysyłka gratis! - Roben - 30-07-2012 11:33

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.