Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konkurs 28 - Hardcorowy Film - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Forumowe Konkursy (/Forum-Forumowe-Konkursy-12)
+--- Wątek: Konkurs 28 - Hardcorowy Film (/Temat-Konkurs-28-Hardcorowy-Film-29171)

Strony: 1 2


Konkurs 28 - Hardcorowy Film - Admin - 28-02-2011 09:16

Witam.Zapraszamy do udziału w konkursie Smile.

Konkurs będzie polegał na przerobieniu filmu na stronie filmixxy.pl (całość zajmuje kilka sekund) - najbardziej ciekawy, interesujący film zostanie wybrany prze zemnie i nagrodzony.

Regulamin konkursu.

1.Załóż konto na stronie TUTAJ
2.Tworzony film musi nawiązywać co najmniej do 1 osoby z forum.
3.Na filmie obojętnie w którym momencie musi pojawić się napis "zarabiam.com", świadczyć to będzie o tym że to Wasze filmy, a nie osób trzecich..
4.Prosimy o nie nadużywanie wulgarnych zwrotów. Filmy które w 100% będą się składać z przekleństw nie będą brane pod uwagę.


Procedura dodania napisów jest bardzo prosta i krótka (trwa kilka sekund), do każdego filmu można dodać około 10-20 zdań - do wyboru jest około 50 różnych krotko metrażowych (30sek- 100 sek) filmików. W tym "This Is Sparta", filmy z Jimem Carrey, Arnoldem Swarzenegerem, hitlerem a nawet.... Justinem Bieberem Big Grin
Wierze w Wasza nieograniczoną wyobraźnie Big Grin



Inspiracją, która zmotywowała mnie do stworzenia tego konkursu, był film jednego z użytkowników Naszego forum :
---> Tutaj
Pozdrawiam autora Smile

Screen:
[Obrazek: screenyhc.jpg]


Nagrody:
1. 50 FG
2. 30 FG
3. 10 FG



Kilka Rad:
  1. UWAGA- Radze zaznaczyc opcje FILM PRYWATNY z uwagi na mozliwosc skasowania filmu przez administracje filmixx.
  2. Maksymalny czas trwania napisu to 3 sekundy.
  3. Wciśnij przycisk „Podgląd” za każdym razem, gdy zmienisz jakiś napis. W ten sposób zostanie on załadowany do filmu.


Filmy proszę umieszczać w tym temacie, bez zbędnych komentarzy : http://www.zarabiam.com/Temat-KONKURS-nr-28-Hardcorowy-Film-PRACE-PROJEKTY
A ten temat pozostaje do rozmów o konkursie czy filmach Smile
Zakonczenie konkursu : 14 Marzec 2011


Pozdrawiamy Magnus $ Admin


RE: Konkurs 28 - Hardcorowy Film - krysia9545 - 28-02-2011 15:32

Super pomysł! Jeden z lepszych konkursów na forum Big Grin Już się biorę do swojego dzieła Big Grin


RE: Konkurs 28 - Hardcorowy Film - Magnus - 02-03-2011 10:50

Właśnie MR_WHITE usuneli filmik.Pewnie nie ustawił opcji "Filmik prywatny"


RE: Konkurs 28 - Hardcorowy Film - maniew - 02-03-2011 20:43

Robić filmy!! Big Grin


RE: Konkurs 28 - Hardcorowy Film - Lookso - 03-03-2011 17:35

Niezły ten filmik co ty admin wstawiłeś Lol


RE: Konkurs 28 - Hardcorowy Film - SzUmI - 05-03-2011 09:38

no no ciekawe toBig Grin można spróbować, nie ma lipy! ;p


RE: Konkurs 28 - Hardcorowy Film - MR_WHITE - 07-03-2011 00:32

Już poprawiłem link

ale z nowym znacznie lepszym projektem Big Grin

Powiedzcie jak mi wyszło Lol


RE: Konkurs 28 - Hardcorowy Film - Admin - 09-03-2011 19:29

hahah zytek uroniła mi się łezkaBig Grin dobreBig Grin


RE: Konkurs 28 - Hardcorowy Film - ketrab - 09-03-2011 19:57

Hehe, dzięki za pozdrowienia Big Grin Fajny konkurs, trzeba coś nowego wymyślićBig Grin


RE: Konkurs 28 - Hardcorowy Film - Zythus - 09-03-2011 20:36

(09-03-2011 19:29)Admin napisał(a):  hahah zytek uroniła mi się łezkaBig Grin dobreBig Grin
Jerk2

Nie uwazam swojej pracy za najlepszą... ale trzeba próbować 2