Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Radio Internetowe - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Radio Internetowe (/Temat-Radio-Internetowe-29164)



Radio Internetowe - Intex - 27-02-2011 23:09

Witajcie

Mam forum o cs'ie i chciałem założyć radio dla moich użytkowników - nie czerpiąc z tego żadnych korzyści. Czy muszę posiadać licencję, aby takie radio zakładać?


Pomocy ;/


RE: Radio Internetowe - SilverNight - 27-02-2011 23:20

Niestety ale licencje musisz posiadać obojętnie jakie radio musi posiadać licencję Smile

Oczywiście możesz założyć radio na swoją odpowiedzialność puszczać utwory lecz wtedy będziesz musiał się obawiać,strzec zaiksu ...

A radziłbym z nimi nie zaczynać takie wpieprzają kary,że w głowie się nie mieśći Big Grin

PozdrawiaM!


RE: Radio Internetowe - Jeppers - 27-02-2011 23:49

przerabiałem temat, radio dla przyjaciół i najbliższych nie potrzebuje licencji, jeżeli nie będziesz nigdzie promował tego radia (na innych stronkach itp.) może działać dla licencji dla najbliższych, musisz mieć jednak odpowiedni zapis na stronce o tym.

przeczytaj ten temat : http://zarabiam.com/Temat-Radio-Internetowe-a-licencje

Pozdrawiam


RE: Radio Internetowe - Gumitto - 28-02-2011 00:30

Zaiks to banda nienażartych świń. Lepiej z nimi nie zadzierać.


RE: Radio Internetowe - Yanke$ - 28-02-2011 07:15

Wypowiadali się panowie z ZAIKSu gdzieś tam i powiedzieli, że nie istnieje taka coś, jak licencja dla przyjaciół i znajomych, można co najwyżej zaaplikować najmniejszą opłatę - 100zł za serwer 50 slotowy nieprzynooszący zysków.


RE: Radio Internetowe - Intex - 28-02-2011 10:55

aha to czyli lipa z radia ;/