Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak usunąć "czarną dziurę" pod forumowym SB na Operze - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Jak usunąć "czarną dziurę" pod forumowym SB na Operze (/Temat-Jak-usunac-czarna-dziure-pod-forumowym-SB-na-Operze-29163)



Jak usunąć "czarną dziurę" pod forumowym SB na Operze - xPietrek - 27-02-2011 22:51

1. W notatniku wpisujemy kod:

#fb-root{display:none;}

Plik ten zapisujemy w dowolnej lokalizacji i pod jakąkolwiek nazwą ale z rozszerzeniem .css (np. blackhole.css).

Możemy także pobrać gotowy plik tutaj --> blackhole.css (Prawy klawisz-->Zapisz element docelowy...)

2. Otwieramy Operę, z której menu wybieramy Ustawienia, Preferencje a potem wybieramy zakładkę Zaawansowane i wciskamy przycisk Zawartość (z lewej). Wciskamy przycisk Opcje stylów. Na dole nowego okienka wciskamy Wybierz, wskazujemy utworzony przez nas wcześniej plik blackhole.css.

3. Zatwierdzamy OK

Czarna otchłań zniknie na zawsze hej


RE: Jak usunąć "czarną dziurę" pod forumowym SB na Operze - haggard - 27-02-2011 23:02

Nie wiem gdzie ty tutaj masz otchlan,a le rosnie z ciebie hakier, brawo Tongue


RE: Jak usunąć "czarną dziurę" pod forumowym SB na Operze - xPietrek - 27-02-2011 23:04

(27-02-2011 23:02)haggard napisał(a):  Nie wiem gdzie ty tutaj masz otchlan,a le rosnie z ciebie hakier, brawo Tongue

Uczę się od najlepszych Lol

Pozdro Dominator Jerk2


RE: Jak usunąć "czarną dziurę" pod forumowym SB na Operze - Burned - 27-02-2011 23:15

Dzięki, zastanawiałem się czy to tylko u mnie tak Big Grin


RE: Jak usunąć "czarną dziurę" pod forumowym SB na Operze - Gumitto - 28-02-2011 00:02

Dzięki za poradę! Uchroniłeś forum przed nieuchronnym wchłonięciem przez czarną dziurę. Ratunek przybył na w ostatniej chwili. Kapitan Bomba się chowa. URE MY HERO!


RE: Jak usunąć "czarną dziurę" pod forumowym SB na Operze - Miu - 28-02-2011 16:42

(28-02-2011 00:02)gumitto napisał(a):  Uchroniłeś forum przed nieuchronnym wchłonięciem przez czarną dziurę.

Sorka za offtop,ale to razi w oczy ;s gdzie tu sens i logika? Big Grin


RE: Jak usunąć "czarną dziurę" pod forumowym SB na Operze - Daminn - 28-02-2011 22:58

Miu W pewnych sprawach nie należy doszukiwać się sensu i logiki, bo są na tym świecie rzeczy które się fizjologom nie śniły ;E Ważne że uratował nas przez pochłonięciem przez czarna dziurę.