Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Oszukał mnie... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Oszukał mnie... (/Temat-Oszukal-mnie-29117)

Strony: 1 2 3 4


Oszukał mnie... - Stachu - 27-02-2011 11:30

Witam!
Ostatnio dałem mojego iPoda Video 30GB do se-center.info jako zamienię (TU). Napisał mi użytkownik o nicku Abram1993. Po chwili napisałem mu w temacie (TU) żeby się odezwał na Gadu-Gadu. Wydawał się miłym człowiekiem więc zgodziłem się dać iPoda Video 30GB i grę na PC GTA IV The Complete Edition nową w folii za Sony Ericssona W995. Zgodziłem się również na wysyłkę jako pierwszy. Wysłałem w poniedziałek tj. 21.02.2011r. i na śledzeniu paczek jest że 22.02.2011r. doręczono na miejsce (Identyfikator: 00359007733146312400, strona: http://sledzenie.poczta-polska.pl/ ). Gadałem z nim w środę i powiedział, że był o godzinie 20:00 na poczcie i paczki nie było... Gdy już dalej się pytałem czy paczka doszła nie odpisywał... Od czwartku do soboty miał opis ten sam (poszedł spać), więc myślałem, że go nie ma w domu. Ale jednak się okazało, że wczoraj o godzinie 21:44 był na forum se-center i nie odpisał mi ani na forum, ani na gg (a opis zmienił). Więc chyba to można uznać za kradzież.
Jego strona internetowa: http://www.systemgsm.pl/kontakt.html (jak podawał mi adres to zamiast firmy podał Imię i Nazwisko, resztę to samo). Jest tam telefon, dzwonić czy nie? Mówił, że telefony dostaje z biura, więc pewnie to jego firma, i zawsze był na gadu po 20:00 czyli też pewnie był w tej pracy.

Proszę pomóżcie co mogę zrobić!Sad


RE: Oszukał mnie... - nickluk - 27-02-2011 11:41

w takiej sytuacji to chyba tylko postraszyć możesz Tongue Big Grin naprawdę


RE: Oszukał mnie... - Stachu - 27-02-2011 11:43

(27-02-2011 11:41)nickluk napisał(a):  w takiej sytuacji to chyba tylko postraszyć możesz Tongue Big Grin naprawdę

Policja nic nie zrobi??


RE: Oszukał mnie... - Admin - 27-02-2011 11:55

Jesli masz rozmowy, czy to gg czy wiadomosci prywatne na wspomnianym forum to powinna sie ruszyc - co prawda to Twoja wina ze nie zabezpieczyles sie chcoby transakcja na jakims portalu, jednakze jesli zglosisz to, to jest duza szansa ze policja zainterweniuje.


RE: Oszukał mnie... - Stachu - 27-02-2011 12:02

(27-02-2011 11:55)Admin napisał(a):  Jesli masz rozmowy, czy to gg czy wiadomosci prywatne na wspomnianym forum to powinna sie ruszyc - co prawda to Twoja wina ze nie zabezpieczyles sie chcoby transakcja na jakims portalu, jednakze jesli zglosisz to, to jest duza szansa ze policja zainterweniuje.

Tak, mam rozmowy gg, tematy na forum, jego dane. Ale najpierw najlepiej by było zadzwonić do niego. Jeszcze poczekam do jutra może stanie się cud i paczka przyjdzie, jeżeli nie to zadzwonię do niego.


RE: Oszukał mnie... - ambrosini - 27-02-2011 12:03

Jeśli wartość przekracza 250 PLN to ja bym się gościem zajął w odpowiedni sposób , i uwierz mi że może mieć typ gorąco jak się za to odpowiednio zabierzesz


RE: Oszukał mnie... - Stachu - 27-02-2011 12:06

(27-02-2011 12:03)ambrosini napisał(a):  Jeśli wartość przekracza 250 PLN to ja bym się gościem zajął w odpowiedni sposób , i uwierz mi że może mieć typ gorąco jak się za to odpowiednio zabierzesz

Jak dobrze się do za niego zabrać?? Paczkę ubezpieczyłem na 300zł, lecz ona kosztuje więcej... Ale i tak mu paczka pewnie doszła więc dupa z odszkodowania...


RE: Oszukał mnie... - ambrosini - 27-02-2011 12:15

O to chodzi że ta paczkę odebrał a jak to zrobił i jest warta więcej niż te 250 zł ( bo niby za mniejsze się nie chcą zabierać bo mała szkodliwość czynu ) to kasę odzyskasz a gościu będzię miął niezłą pamiątkę w CV i mu wybiją z głowy robienie z ludzi idiotów


RE: Oszukał mnie... - Stachu - 27-02-2011 18:46

Haha gościo chciał usunąć konto na se-center.info, ale naszczęście wcześniej napisałem do admina, i mu nie usunie;p Jbc mam dowód: [Obrazek: rozmowapomidzyabram1993.th.png]

Kolo widocznie myślał, że ujdzie mu to wszystko na sucho, a nawet nie wie jakie mam dowodyWink


RE: Oszukał mnie... - ambrosini - 27-02-2011 20:28

tak tam też napisałem co masz robić więc widać u gościa panika , teraz się tylko z nim obejdź odpowiednio i sprawę załatwisz jak należy