Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zaproszenia ;D - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Takeagift (/Forum-Takeagift-45)
+----- Dział: Pytania i Odpowiedzi (/Forum-Pytania-i-Odpowiedzi-52)
+----- Wątek: Zaproszenia ;D (/Temat-Zaproszenia-D-290)

Strony: 1 2


RE: Zaproszenia ;D - Kleszczman - 09-12-2009 17:54

Lol ja mam jeszcze problem ze złapaniem ludzi na Z-list a tu mnie o TaG pytają Tongue Jak na razie to tylko 2 Sad


RE: Zaproszenia ;D - MyBijacz - 10-12-2009 21:40

Ja wysłałem do 40osób na gadu i nie wiem ile przyjęło bo to nooby i się wszystkiego boją... sądzę że na pewno z 2 osoby się zarejestrowały Smile


RE: Zaproszenia ;D - skalarado - 14-12-2009 15:39

Pamiętajcie że zrobicie konta Fake to nie wszystko bo napisali że wszystkie konta muszą być aktywne Big Grin Ja mam 9 Big Grin


RE: Zaproszenia ;D - bartosz69 - 15-12-2009 00:15

Zaproszeń poszło chyba z 13 z tego zarejestrowało się 9 a pokazuje mi i naliczyło pkt za 6 osób. Od tygodnia nic się nie zmieniło w brakujących punktach i wyświetleniu tylko 6 osób, najlepsze jest to, że na głównej stronie dostałem informacje że te 3 osoby zarejestrowały się. Ktoś miał taki problem, że niby są zarejestrowane ale bez ich naliczenia i dodania pkt? Wysłałem kilka dni temu maila z zapytaniem ale do dzisiaj nie otrzymałem odpowiedzi co z tym fantem.


RE: Zaproszenia ;D - Marello - 15-12-2009 07:16

Większość ma teraz taki problem, jakbyś dokładniej przeglądał nasze forum dowiedziałbyś się, że ten bug oraz całą resztę Lockerz naprawi po grudniowym restocku, wyprzedzając Twoje następne pytania powiem Ci, że daty jeszcze nie znamy dowiemy się jej w dniu restocku, i od razu będzie info na forum Smile


RE: Zaproszenia ;D - johnny86 - 15-12-2009 11:05

ale o czym Wy gadacie o lockerz czy o Take-a-gift? Przecież to jest temat Take-a-gift


RE: Zaproszenia ;D - MyBijacz - 15-12-2009 11:36

Tak zbierajcie ludzi, na co wam to? Jak i tak jak strona ruszy to pisali że dostaniesz swoje załóżmy 600pkt za 6 osób jeżeli oni się zarejestrują jeszcze raz. Tak jakby aktywują konta...


RE: Zaproszenia ;D - Pondzik - 15-12-2009 16:23

kur** 1 zaproszony omg po tygodniu z opisem na gg jaki zal


RE: Zaproszenia ;D - Admin - 15-12-2009 16:39

piszmy o zaproszonych w jednym temacie
http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=335&page=2
lock