Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jakimi programami można zgarnąć nagrodę na aukcji 24/7? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+----- Wątek: Jakimi programami można zgarnąć nagrodę na aukcji 24/7? (/Temat-Jakimi-programami-mozna-zgarnac-nagrode-na-aukcji-24-7-28992)



Jakimi programami można zgarnąć nagrodę na aukcji 24/7? - magic - 25-02-2011 12:34

witam,

Od dłuższego czasu staram się cokolwiek zdobyć na aukcji 24/7 ale bezskutecznie.
Za każdym razem, gdy jestem bliska nagrody, ktoś mnie przebija.
Czy jest na to sposób? Czy ktoś z zna skuteczne boty lub niewykrywalne przez serwer lockerz inne programy do zdobycia nagrody na aukcji 24/7?
Było wiele propozycji co do podbijania ale okazuje się, że już nie działają albo są nieskuteczne.

Za odpowiedź wyczerpującą + Smile


RE: Jakimi programami można zgarnąć nagrodę na aukcji 24/7? - Dominator - 25-02-2011 12:49

o rly ?
Gdybys byl czesciej na forum to bys zajrzal do dzialu, boty makra autouzupelnienia xD, sa skrypty tj. Bot do aukcji by grzechu czy tez skrypt bid now !
Nie zapomnij jak kupisz skrypt o vps


RE: Jakimi programami można zgarnąć nagrodę na aukcji 24/7? - Driver - 25-02-2011 12:51

a ty to teraz recznie podbijałes?? Big Grin

Bid Now , bo Grzechu juz nie sprzedaje


RE: Jakimi programami można zgarnąć nagrodę na aukcji 24/7? - magic - 25-02-2011 16:09

cały czas ręcznie Smile bez botów
a najśmieszniejsze jest to, że nie używałam nigdy botów ani programików.
W zeszłym roku tylko za częste odświeżanie ręczne dostałam ban na ip.Rolleyes


RE: Jakimi programami można zgarnąć nagrodę na aukcji 24/7? - magic - 25-02-2011 18:35

(25-02-2011 12:49)Dominator napisał(a):  o rly ?
Gdybys byl czesciej na forum to bys zajrzal do dzialu, boty makra autouzupelnienia xD, sa skrypty tj. Bot do aukcji by grzechu czy tez skrypt bid now !
Nie zapomnij jak kupisz skrypt o vps

Dominator a co to jest rly i z jakiej stronki można ściągnąć?


RE: Jakimi programami można zgarnąć nagrodę na aukcji 24/7? - Nayare - 25-02-2011 18:55

"o rly?" znaczy " oh really?", czyli "naprawdę?" Teraz juz zrozumiesz.
Przy okazji, pamietam Cie, rok temu tez dostalem bana w lutym na ip. Big Grin
Na szczescie teraz jest to prawie niemozliweSmile


RE: Jakimi programami można zgarnąć nagrodę na aukcji 24/7? - abdyl6661 - 25-02-2011 21:22

A gdzie można kupić to Bid Now?