Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy regulamin dotyczący wysyłek nagród! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Nowy regulamin dotyczący wysyłek nagród! (/Temat-Nowy-regulamin-dotyczacy-wysylek-nagrod-28954)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Nowy regulamin dotyczący wysyłek nagród! - Sławek26 - 25-02-2011 00:26

do wszytskich osób wyżej..przeczytajcie sobie posta którego założył nasz Admin, tam ludzie juz poruszyli wasze wszystkie wątpliwości typu:
- czy nagrody ktore nie wysłano do dzis...to czy zostana nam przysłane po staremu...powiem tyle ze czytałem wypowiedz jednej osoby i Kathy na twiterze to wyjasniła Smile
chcecie wiedzieć więcej...czytajcie tytaj--->http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=28974


RE: Nowy regulamin dotyczący wysyłek nagród! - C!tek - 25-02-2011 15:07

Pytanie na twitterze Kathy:

Are prizes which was redeemed before 25 January will be shipped to international lockerz members? Or we will received PayPal $?

Na co Kathy odpisała:

Will be shipped but you can have a choice if you want PayAlert or PayPal


I to są świetne wiadomości.


RE: Nowy regulamin dotyczący wysyłek nagród! - Nayare - 25-02-2011 18:20

Co oznacza, ze beda wyslane... Kathy nie chciala mi zrefundowac ShuffliBig Grin jak ja o to zapytalem. A wygrane zaczynajac od tego dnia beda mialy mozliwosci wyboru pomiedzy PP, a AlertPay.


RE: Nowy regulamin dotyczący wysyłek nagród! - Jumper002 - 25-02-2011 18:21

teraz będzie na korzyść international, bo można zamawiać wszystko, a amerykańce będą wybierać tylko przydatne rzeczy Smile


RE: Nowy regulamin dotyczący wysyłek nagród! - magic - 25-02-2011 21:24

Ja tak nie uważam :s
W tej chwili wezmą się za aukcje oraz restocki starzy wyjadacze, którzy nie dadzą szansy wygrania takim osobom jak ja.
Jeżeli lockerz nie zrobi coś z botami oraz innymi programikami, nie będzie sprawiedliwości Sad