Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy regulamin dotyczący wysyłek nagród! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Nowy regulamin dotyczący wysyłek nagród! (/Temat-Nowy-regulamin-dotyczacy-wysylek-nagrod-28954)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Nowy regulamin dotyczący wysyłek nagród! - omisiu - 24-02-2011 22:19

(24-02-2011 22:16)Dominator napisał(a):  a wiec zegnaj vacie i cle, widac dzieli mnie wiecej od tacza niz dzielilo...
Teraz to bedzie wygladac tak:
Restock-Potwierdzenie-Przeslanie kasy na pp-pp-przelanie kasy na konto bankowe-odebranie kasy-idziemy do sklepu apple'a, ale bedzie warto pewnie

Wszystko co wiąże się z żywą gotówką jest pewniejsze Tongue


RE: Nowy regulamin dotyczący wysyłek nagród! - Grabowkers - 24-02-2011 22:31

(24-02-2011 22:16)Dominator napisał(a):  a wiec zegnaj vacie i cle, widac dzieli mnie wiecej od tacza niz dzielilo...
Teraz to bedzie wygladac tak:
Restock-Potwierdzenie-Przeslanie kasy na pp-pp-przelanie kasy na konto bankowe-odebranie kasy-idziemy do sklepu apple'a, ale bedzie warto pewnie

Możesz jeszcze skorzystać z PE Jerk


RE: Nowy regulamin dotyczący wysyłek nagród! - SoraS - 24-02-2011 22:32

A ja mam pytanie z innej beczki, jak się ma sprawa z Shopem ? Przykładowo zamawiam z shopa ipoda wartego 500$ z czego polowe czyli 250$ za niego płace,resztę mi bierze z punktów czy Lockerz da mi refundacje na PP w wysokości 500$ ?? Czy cała akcja tyczy się tylko 24/7 i restocków??


RE: Nowy regulamin dotyczący wysyłek nagród! - Monster - 24-02-2011 22:37

Nareszcie nie będę płacił cło za kozaki warte $200 tylko dostane kasę.


RE: Nowy regulamin dotyczący wysyłek nagród! - kiepski96 - 24-02-2011 22:41

Gdzie są kozaki ?


RE: Nowy regulamin dotyczący wysyłek nagród! - C!tek - 24-02-2011 23:00

kozaki były do wygrania na ostatnich restockach, sam zamówiłem i liczę na sowitą refundację ^^


RE: Nowy regulamin dotyczący wysyłek nagród! - cinexik - 24-02-2011 23:18

(24-02-2011 23:00)C!tek napisał(a):  kozaki były do wygrania na ostatnich restockach, sam zamówiłem i liczę na sowitą refundację ^^

nie czytasz ze zrozumieniem, jesli zamówiles wcześniej, to nie dostaniesz refundacji, REFUNDACJA LICZY SIĘ OD JUTRA! czyli za wszystko co wygracie od jutra macie kaske!


RE: Nowy regulamin dotyczący wysyłek nagród! - C!tek - 24-02-2011 23:34

ty też nie czytasz ze zrozumieniem. Oczywiste takie to nie jest i są duze szanse na refundację nagród których nie wysłali i nie potwierdzili nawet jeszcze. Skoro dużo osób odmawiało przyjęcia paczki z uwagi na podatki i lockerz traciło to nie wiem czy opłaca im się ryzykować i i wysyłac kolejną turę kilku tysięcy paczek skoro wiedzą, że i tak dużo z nich wróci i stracą na kosztach wysyłki a ludzie będą niezadowoleni.


RE: Nowy regulamin dotyczący wysyłek nagród! - omisiu - 24-02-2011 23:49

@up Ale wszystko w życie wchodzi od jutra więc nagrody zamówione wcześniej NIE będą refundowane. Nic nie napisali, że zasada będzie obowiązywała wstecz...


RE: Nowy regulamin dotyczący wysyłek nagród! - C!tek - 24-02-2011 23:59

to skumaj, że od jutra nie będą wysyłali nagród internationalsom. A moich nie wysłali ani jeszcze nie potwierdzili tak jak tysiącom osób więc skoro od jutra nie wysyłają to mogą i nie wysyłać zaległych. Nie ma co się sprzeczać nad interpretacją tylko czekać na maila od supportu.