Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]7 for all mankind A Pocket - NY Dark - 30 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Otrzymane Nagrody Lockerz (/Forum-Otrzymane-Nagrody-Lockerz-7)
+------ Dział: Restock (/Forum-Restock-266)
+------ Wątek: [Zamknięty]7 for all mankind A Pocket - NY Dark - 30 (/Temat-Zamkniety-7-for-all-mankind-A-Pocket-NY-Dark-30-28915)



[Zamknięty]7 for all mankind A Pocket - NY Dark - 30 - dawajrowa - 24-02-2011 11:40

Restock : 21.1.11
Nagroda : 7 for all mankind A Pocket - NY Dark - 30
Data otrzymania: 24 luty (16 Luty Potwierdzenie , 18 Luty wysyłka :> )
Vat / Cło : 92 zl
Kurier / Poczta : UPS
Mail(e) : Żadnych maili
Więcej informacji o produkcie: kup ktoś bo mnie zaraz ch*j strzeli :mad: przez debilnego kuriera Sad
[Obrazek: 7abee3e996c206e5.jpg]

Hah nawet nie wiedziałem że mój ajfon robi takie ładne zdjątk[/align]a ;a


RE: 7 for all mankind A Pocket - NY Dark - 30 - Leopard - 24-02-2011 16:13

O gratki Smile. Tak szybko? Ja czekam na swoje jeans'y z Generala na początku lutego Smile.


RE: 7 for all mankind A Pocket - NY Dark - 30 - dawajrowa - 24-02-2011 16:16

no też sie ździwiłem , tylko te kur*y znowu pomimo że zamawiałem na PE wysałli na dane z profilu Sad drugi raz już mam taką akcje tylko wcześniej COD BO doszedł bez cła Big Grin


RE: 7 for all mankind A Pocket - NY Dark - 30 - Leopard - 24-02-2011 16:20

Uzupełnij sobie "Basic info" na swoje prawdziwe dane, a "Shipping info" dane na PE i powinno być dobrze Smile.


[Zamknięty][Zamknięty]7 for all mankind A Pocket - NY Dark - 30 - Tech - 19-03-2011 10:16

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.