Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]2 konta na Lockerz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]2 konta na Lockerz (/Temat-Rozwiazane-2-konta-na-Lockerz-28897)



[Rozwiązane]2 konta na Lockerz - Vesperus - 23-02-2011 22:26

Zamawiałem ciągle jednym kontem na lockerz aż stwierdziłem że lepiej by było wygrywać podwójnie. I teraz rodzi się pytanie czy lockerz anuluje(nagrody) / zbanuje(konta) kiedy zamówię nagrody prawie jednocześnie z dwóch kont (2 komputery)


RE: 2 konta na Lockerz - Burned - 23-02-2011 22:29

Można zamawiac z kilku kont, ale lepiej dac to samo nazwisko ale inne imię(np. brata), ponieważ można miec kilka kont na jedno gospodarstwo domowe. Jeśli dasz radę z dwóch zamawiac to czemu nie.


RE: 2 konta na Lockerz - Vesperus - 23-02-2011 22:29

dzięki +


RE: 2 konta na Lockerz - paskur - 23-02-2011 22:31

ja zawsze zamawiam nie z 2 tylko z kilku ;p ostatnio 5 rzeczy na 1 adres ;/ zobaczymy czy bedzie potwierdzenie,
nigdy nie anulowali


RE: 2 konta na Lockerz - C!tek - 23-02-2011 23:18

Nie, nic nie anuluje, na pewno nie z tego powodu. Od kilku miesięcy zamawiam na restockach z 4 kont pod jeden adres i pod jedno imie i nazwisko i żadnych problemów z tego tytułu nie mam. A anulację są losowe.


RE: 2 konta na Lockerz - Magnus - 24-02-2011 15:27

Dużo osób zamawia na paru kontach. Ktoś tam zamowil 2x25 i koszulki ;P


RE: 2 konta na Lockerz - Polak123 - 24-02-2011 18:19

Ja koszulki zamawiałem na te same imiona i potwierdzili na paru kontach Big Grin wiec tanie rzeczy nawet nie sprawdzają Big Grin


[Rozwiązane]2 konta na Lockerz - Marello - 19-03-2011 11:33

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.