Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Możliwość kupna FG za pieniądze. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Możliwość kupna FG za pieniądze. (/Temat-Zamkniety-Mozliwosc-kupna-FG-za-pieniadze-28828)



[Zamknięty]Możliwość kupna FG za pieniądze. - drewno009 - 22-02-2011 20:47

Chciałbym Zaproponować By Dało Się Kupić Fg Za Pomocą Paypala Jak Dla Mnie To By Było Super Rozwiązanie.


RE: Możliwość kupna FG za pieniądze. - MotorniczyTramwaju - 22-02-2011 20:49

Było poruszane wiele razy. Raczej nie przejdzie Wink


RE: Możliwość kupna FG za pieniądze. - nothing - 22-02-2011 20:50

Dla mnie NIE!!! Ludzie będą kupywać FG i się będą cieszyć, że mają tyle FG....


RE: Możliwość kupna FG za pieniądze. - michal2612 - 22-02-2011 21:00

@up: cóż za argument!


Kiedyś było za sms i nie przeszło teraz też nie przejdzie Big Grin


RE: Możliwość kupna FG za pieniądze. - nothing - 22-02-2011 21:06

Wiem, że argument jest fajny Tongue I jeszcze dodam, że na FG trzeba sobie zapracować i tak myślę czy to by nie było naciąganieSmile


RE: Możliwość kupna FG za pieniądze. - Wojtas100 - 22-02-2011 21:07

Było - przed napisaniem tematu radzę poszukać przez zakładkę "szukaj" i w dziale "odrzucone".


RE: Możliwość kupna FG za pieniądze. - Admin - 23-02-2011 01:27

(22-02-2011 20:50)nothing napisał(a):  Dla mnie NIE!!! Ludzie będą kupywać FG i się będą cieszyć, że mają tyle FG....
Spadłem z krzesła <facepalm> powinneś występować w tvn - anna maria wesołowska
(22-02-2011 21:06)nothing napisał(a):  Wiem, że argument jest fajny Tongue I jeszcze dodam, że na FG trzeba sobie zapracować i tak myślę czy to by nie było naciąganieSmile
Chyba nie znasz definicji - "naciągania":P gdyby pomysł przeszedł nikt nie kazał by Ci pieniążków wysyłać, przecież to dobrowolne.



@temat
temat faktycznie był już kiedyś poruszany, jednak takiej możliwości nie było i pewnie nie będzie - nigdy nie wziąłem od użytkowników Naszego forum złamanego grosza na jego utrzymanie czy nagrody jakie można tu było zdobyć (mp3, kubki, doładowania, paypale) to raczej się nie zmieni. Większe porcje FG przeważnie można zdobyć w forumowych konkursach czy eventach.


[Zamknięty][Zamknięty]Możliwość kupna FG za pieniądze. - Killer - 19-03-2011 10:05

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.