Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Zwiększenie liczby znaków w sygnaturze. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Zwiększenie liczby znaków w sygnaturze. (/Temat-Zamkniety-Zwiekszenie-liczby-znakow-w-sygnaturze-2882)



[Zamknięty]Zwiększenie liczby znaków w sygnaturze. - Daminn - 07-03-2010 19:34

Od samego początku trochę irytuje mnie zbyt mała liczba znaków w sygnaturze wynosząca zaledwie 255. Rozumiem, że jest to spowodowane ochronie przed zbyt dużymi podpisami, ale wystarczy że wrzucimy sygnaturkę dopiszemy dwa zdania które ładnie oprawimy różnymi tagami (które też są brane pod uwagę ograniczenia) i już brakuje znaków. Moja propozycja to zwiększenie liczby znaków do 500.


RE: Zwkiękrzenie liczby znaków w sygnaturze. - Marello - 07-03-2010 19:38

Pomysł bezsensu, 255 standardowe ustawienia. Skorzystaj z jakiejś skracarki linków czy coś w tym stylu Smile

LOCK


RE: Zwiększenie liczby znaków w sygnaturze. - Admin - 08-03-2010 10:21

ilosc sie nie zwiekszy bo niektórzy wstawiaja po kilka"duzych" sygnatur robiąc robote mi i moderatorom.
Obecna ilość jest zdecydowanie wystarczająca.

Uparci cfaniacy zawsze mogą zuploadować zdjęcie na serwisie który ma krótką domene i nie ma problemu Wink
W temacie z sygnaturami już na to odpowiedzialem.

pozdr


[Zamknięty][Zamknięty]Zwiększenie liczby znaków w sygnaturze. - Killer - 19-03-2011 10:05

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.