Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Potwierdzenie z shopu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Potwierdzenie z shopu (/Temat-Rozwiazane-Potwierdzenie-z-shopu-28817)



[Rozwiązane]Potwierdzenie z shopu - kolix - 22-02-2011 19:05

Siema zamowilem w shopie 8.02 i do dzis nie dostalem potwierdzenie.
1. Czy moge dostac jeszcze anulacje?
2. Czy napisac do nich?
3. Ile max czeka sie na potwierdzenie ?


RE: Potwierdzenie z shopu - ambrell - 22-02-2011 19:17

Jasne, że możeszTongue chociaż po takim czasie jakby potwierdzili to myśle, że już byś miał zamówioną rzecz w skrzynce.
Ja na twoim miejscu napisałabym do nich.
Mi zazwyczaj po tygodniu przychodzą potwierdzenia.


RE: Potwierdzenie z shopu - Xanthi - 22-02-2011 19:19

Najpierw napisz co zamówiłeś a nie pytasz... Niektórzy na np netbooki czekali ponad miesiąc, więc... Jeszcze możesz dostać anulację, więc nie sugeruj się że jak do tej pory jej nie dostałeś to już jej nie dostaniesz Tongue


RE: Potwierdzenie z shopu - paskur - 22-02-2011 21:21

Po pierwsze powiedz jaki miales shipping time...


RE: Potwierdzenie z shopu - kolix - 22-02-2011 21:47

Ships in 5 - 7 Business Days


RE: Potwierdzenie z shopu - Leopard - 22-02-2011 21:54

To już jednak te dwa tygodnie minęły. Najlepiej napisz do nich. Ja np. miałem 2-3 dni, a wysłali czwartego dnia. Niestety Lockerz nie zawsze działa według tego co piszą. Nie pozostaje Ci więc nic innego jak czekać lub napisać do nich Smile.


RE: Potwierdzenie z shopu - Xanthi - 22-02-2011 22:05

(22-02-2011 21:47)kolix napisał(a):  Ships in 5 - 7 Business Days

Zobaczymy jak będzie u mnie... Z soboty na niedzielę w nocy kupiłem pada do xboxa, czas wysyłki jest ten sam co u Cb Smile Czyli dziś mija 2-gi dzień...


Powiedz nam jeszcze co zamówiłeś Wink


RE: Potwierdzenie z shopu - tomsonFCB - 22-02-2011 22:43

Ja zamówiłem grę na ps3 GT5. Czas miałem 10-17 a czekam już ponad 21 dni. To jest po prosu kpina. Dziś napisałem maila do Kathy ciekawe co odpisze...


[Rozwiązane]Potwierdzenie z shopu - Marello - 19-03-2011 11:33

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.