Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Powrót na lockerz ;) by sony_st ! :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: Powrót na lockerz ;) by sony_st ! :) (/Temat-Powrot-na-lockerz-by-sony-st-28802)



Powrót na lockerz ;) by sony_st ! :) - Sony_st - 22-02-2011 16:07

Witam

Dawno nie był mnie na tym forum, tzn wchodziłem ale nie angażowałem się w życie forum tak jak kiedyś. Otóż postanowiłem dalej kontynuować swoją przygodę z LOCKERZ. Mam kilka pytań. Nie odsyłajcie mnie do odpowiednich działów liczę że Wy mnie nakierujecie i odpowiecie co i jak. Smile

Więc:
1. Co się zmieniło na lockerz? Po za wyglądem. Chodzi mi o shop, play itp.
2. Jakieś boty, makra, programy do szybszego zamawiania? Jaki najlepszy?
3. Jak teraz jest z restockami? Chodzi mi ogólnie i jak teraz jest z zamawianiem, formularz zamawiania, czy nadal są bardzo małe szanse na zamówienie nagrody?
4. Co z cłem?
5. Jakie teraz są sposoby zarabiania PTZ?
6. Coś od siebie Wink


RE: Powrót na lockerz ;) by sony_st ! :) - Daminn - 26-02-2011 20:24

1. Shop - to co widać płacisz, albo punktami, albo kasą, albo tym i tym. Play bez zmian oglądasz, kapcza, ptz i tak do śmierci. No i są jeszcze aukcje, licytujesz i wygrywasz.
3. Bez zmian?
4. Lockerz nie wysyła już nagród poza usa, a refundują ją paypalem.
5. Doszło zapraszanie friendów i upload zdjeć.
6. Chciałbym iPada


RE: Powrót na lockerz ;) by sony_st ! :) - Nayare - 26-02-2011 21:25

2. ER i LRC.
3. Dodali jedna captche, mianowicie mathcaptche, gdzie musisz dodac dwie liczby... nie mozesz sie zalogowac przed uplywem 3,5s, ogolnie jakakolwiek z nagrod jest zdobyc banalnie, ale konkretna to zalezy od szczescia i Twojego refleksuWink
5. Zapraszenie friendsow nie doszlo, bo bylo od zawsze, a procz tego to; upload zdjec, klikanie decali oraz kupowanie/ogladanie z nich, 2 bonusowe pytania pod dailies i zaczynaja myslec nad grami, za ktorych nie ma jeszcze ptz...


RE: Powrót na lockerz ;) by sony_st ! :) - ketrab - 26-02-2011 21:47

Cholera, wszystko dokładnie opisałem, a forum scrashowało i się skasowało...:/


RE: Powrót na lockerz ;) by sony_st ! :) - TheNumber348 - 26-02-2011 21:49

(26-02-2011 21:25)Nayare napisał(a):  nie mozesz sie zalogowac przed uplywem 3,5s
A nie 4s?


RE: Powrót na lockerz ;) by sony_st ! :) - Nayare - 26-02-2011 21:55

tak naprawde to jak klikniesz przy 0,5s to wejdziesz.