Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Captchatrader - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: Captchatrader (/Temat-Captchatrader-28710)



Captchatrader - firzen96 - 21-02-2011 14:10

Witam. Używam captchatrader już od miesiąca, ale zastanawiam się jaki to ma sens. Zarabiamy po 7 credits, a tracimy 10. Czy jest tu jakiś zysk? Można zwiększyć ilość zarabianych credits? Co daje nam opcja refer?

Jeśli ktoś chce to może zrobić mi refer. http://captchatrader.com/users/refer/firzen96/
lub firzen96


RE: Captchatrader - Nayare - 21-02-2011 14:36

Zamow od cinexika pakiet captch do decaptchera, temat masz gdzies w dolnych dzialach.


RE: Captchatrader - firzen96 - 21-02-2011 14:38

Źle mnie zrozumiałeś. Podoba mi się pomysł captchatrader. Nie chce wydawać kasy Wink


RE: Captchatrader - Nayare - 21-02-2011 14:51

Sorry, czytalem na szybko i zakodowalem tylko "Jaki to ma sens":D Wedlug mnie, troche strata czasu:/


RE: Captchatrader - firzen96 - 21-02-2011 14:55

Nie wiem. Nabijam kredyty, bo mi się nudzi. Ale może po prostu wypłace je na paypal, ale to tylko 1$ :/
Byłbym wdzięczny, jeśli ktoś wytłumaczyłby mi jakie korzyści czerpiemy z opcji refer.


RE: Captchatrader - Bolt - 21-02-2011 15:15

zarabiamy jakiś procent kredytów zarabianych przez naszych refów. A jaka korzyść z 7 kredytów za captche? Nazbierasz ich trochę, zostawisz lpa na noc i ptz na lockerz leci, szczególnie gdy jest 7x ptz jak dzisiaj


RE: Captchatrader - firzen96 - 21-02-2011 15:31

To oznacza, że trzeba komuś dać refer. Big Grin Nie najgorszy pomysł. Wink


RE: Captchatrader - Yanke$ - 21-02-2011 16:11

Jak komuś dajesz refferera, to wtedy za każdą dobrą wpisaną captchę przez tego kogoś otrzymujesz 1 credit.


RE: Captchatrader - firzen96 - 21-02-2011 16:13

Dzięki za pomoc. Hmm tylko trudno będzie kogoś znaleźć. Sad


RE: Captchatrader - cinexik - 21-02-2011 16:42

pewnie, że trudno.
tyle roboty, nabijanie godzinami kredytów...
lepiej odziać się w decaptchera, jeden pakiet ~4zł i masz 500 captch = 500 objerzanych filmików.
Poza tym im więcej kupisz takich tym masz większy rabat, captche są tańsze.
Pospiesz się póki PTZ x7 trwa i nie trać czasu na nabijanie kredytów!

(nie opłaca się nabijanie captch i sprzedawanie ich spowrotem do CT, oni mają czysty zysk a ty czyste straty. JAk coś to możesz Nabijać captche i sprzedawać konta, ale najlepiej zrób tak jak ci mówiłem, kup captche do decaptchera a czas który spędzałeś na nabijaniu kredytów przeznacz na uploading (sharecash, filesonic), to zarobki będziesz miał kolosalne Wink