Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kolejny generalny restock ! Już w tym tygodniu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Kolejny generalny restock ! Już w tym tygodniu (/Temat-Kolejny-generalny-restock-Juz-w-tym-tygodniu-28693)

Strony: 1 2 3 4 5


Kolejny generalny restock ! Już w tym tygodniu - paskur - 21-02-2011 00:12

W ubiegłym tygodniu odbyły się już 2 shopowe uzupełnienia, gdyby tego było mało,
około godziny 23 na hallway'u pojawił się wpis o kolejnym Generalnym restock'u !

[Obrazek: GENERAL_REDEMPTION.jpg]
Cytat:Ready for a General Redemption? We are! There's one coming soon, so upload some photos or watch some videos and rack up mega PTZ.

Jak na razie brak konkretnych informacji, tak więc sprawdzajcie hallway'a oraz twitter'a w poszukiwaniu nowych wiadomości !
Na nadchodzącym restock'u życzę powodzenia oraz potwierdzeń z ubiegłych.

W ostatniej informacji na hallway'u lockerz ogłosiło, że restcok odbędzie się już w tym tygodniu. Dokładne tłumaczenie tutaj

ps. Ten restock jest odpowiedzią lockerz na nasz nowy layout Smile po prostu nie chcą być gorsi... hihihi Smile


RE: Kolejny generalny restock ! - Tech - 21-02-2011 01:09

No i super. Mam nadzieję, że odbędzie się w piątek, bo w tygodniu to kiepsko z czasem. Jak zrobią w środę to pewnie nawet nie będę kampil..


RE: Kolejny generalny restock ! - C!tek - 21-02-2011 01:15

Niech lepiej dadzą więcej nagród i zaczną wysyłać te z poprzednich restocków bo mają spore zaległości i pchają się w kolejne.


RE: Kolejny generalny restock ! - paskur - 21-02-2011 01:18

Citek, masz racje wiszą nam sporo potwierdzeń, sam odświeżam pocztę kilka razy dziennie ale trzeba być dobrej myśli Tongue
Ale chyba nie pogardzisz generalem ?


RE: Kolejny generalny restock ! - C!tek - 21-02-2011 01:23

Jasne, że nie ale informacją dlaczego od 3dni nie mogę się zalogować na moje główne konto ze 180k też bym nie pogardził (reset hasła na maila nic nie daje). Podejrzewam, że mi je zbanowali pewnie za oglądanie filmików na LPA.

W chwili obecnej czekam na 2 potwierdzone nagrody oraz na 10 potwierdzeń kolejnych nagród


RE: Kolejny generalny restock ! - Morfit - 21-02-2011 02:06

Eee tam. Lagi będą pewnie Tongue Oczywiście nie życzę ich nikomu :] Żeby tylko jakiś fajny ciuszek był Tongue


RE: Kolejny generalny restock ! - Grub63 - 21-02-2011 03:32

Najlepiej by było gdyby zrobili w środku tygodnia w godzinach popołudniowych, ale to marzenie ściętej głowy Tongue


RE: Kolejny generalny restock ! - Lubelak - 21-02-2011 08:16

(21-02-2011 01:23)C!tek napisał(a):  Jasne, że nie ale informacją dlaczego od 3dni nie mogę się zalogować na moje główne konto ze 180k też bym nie pogardził (reset hasła na maila nic nie daje). Podejrzewam, że mi je zbanowali pewnie za oglądanie filmików na LPA.

W chwili obecnej czekam na 2 potwierdzone nagrody oraz na 10 potwierdzeń kolejnych nagród

Masz bana Rolleyes bądz dobrej myśli Big Grin
ja czekam na 200$ ze zbanowanego Jerk


RE: Kolejny generalny restock ! - DJAd1 - 21-02-2011 11:40

Oby w tym tygodniu bo ostatni tydzień ferii Jerk


RE: Kolejny generalny restock ! - Nayare - 21-02-2011 11:56

(21-02-2011 01:23)C!tek napisał(a):  Jasne, że nie ale informacją dlaczego od 3dni nie mogę się zalogować na moje główne konto ze 180k też bym nie pogardził (reset hasła na maila nic nie daje). Podejrzewam, że mi je zbanowali pewnie za oglądanie filmików na LPA.

W chwili obecnej czekam na 2 potwierdzone nagrody oraz na 10 potwierdzeń kolejnych nagród

Za LPA? Gdyby banowali za ten dodatek do Chrome to juz dawno by wszyscy byli pobanowaniBig Grin Mysle, ze to akurat sprawa zwiazana z tematem, ktory glownie jest/byl rozpatrywany na lcp - kradziez konta, a co za tym szlo, niektore te konta zostaly zbanowane.