Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
wesolutki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: wesolutki (/Temat-wesolutki-28692)

Strony: 1 2


wesolutki - wesolutki - 20-02-2011 23:35

Dawałeś mi kiedyś dane do konta lockerz abym wygrał aukcje? Pożyczałeś mi pieniądze? Masz u mnie serwer lub konto na serwerze? A może jeszcze w innej sytuacji byłem uczciwy? Napisz tutaj, napewno pomoże mi to w przyszłości. DziękiSmile


RE: wesolutki - Driver - 20-02-2011 23:37

POZYTYW

Zakupiłem coś od tego Usera.Wszystko sprawnie i szybko.Polecam Smile


RE: wesolutki - DonHoracy - 20-02-2011 23:37

To oszust! Miał uploudować z konta zarejestrowanego przez mojego refa i do dzisiaj nawet jednego pobrania nie było, gg nie odpowiada. To skandal! Nie ufajcie mu!


RE: wesolutki - wesolutki - 20-02-2011 23:38

Proszę moderacje o usunięcie powyższego posta... Według mnie ten temat nie jest do żartów.


RE: wesolutki - DonHoracy - 20-02-2011 23:39

(20-02-2011 23:38)wesolutki napisał(a):  Proszę moderacje o usunięcie powyższego posta... Według mnie ten temat nie jest do żartów.

Ja nie żartuję, mówię całkiem poważnie. Chcesz screena dla odświeżenia pamięci?


RE: wesolutki - wesolutki - 20-02-2011 23:41

Napisałem, że za pomoc zostane Twoim refem. Ref nie równa się przymusowi uploadu prawda?

Oczywiście refem zostałem. A to, że nie zarabiam... cóż nie każdy ma talent do uploadingu.


RE: wesolutki - DonHoracy - 20-02-2011 23:46

(20-02-2011 23:41)wesolutki napisał(a):  Napisałem, że za pomoc zostane Twoim refem. Ref nie równa się przymusowi uploadu prawda?

Oczywiście refem zostałem. A to, że nie zarabiam... cóż nie każdy ma talent do uploadingu.

Że tak zacytuję archiwum:
"i mam nadzieje ze dla ciebie cos zarobie "
Do dzisiaj na koncie zerowa aktywność, nawet jeden plik nie wrzucony więc bardzo słabo się postarałeś. Nie chce mi się rozgrzebywać reszty rozmowy.
W tym momencie sam ostrzegasz ludzi przed sobą bo łapiesz każdego za słowo żeby tylko się wymigać od umowy Smile


RE: wesolutki - wesolutki - 21-02-2011 00:04

A więc jak każdy widzi, nic oprócz refa temu userowi nie obiecywałem. Refem zostałem i na tym koniec naszej współpracy. Mieć nadzieję a obiecać lub UMAWIAĆ SIĘ to 2 różne rzeczy, a różnią się właśnie tym, że pisząc "mam nadzieję" nie muszę dla Ciebie NIC zarabiaćSmile


RE: wesolutki - DDK - 21-02-2011 00:24

Robiłem z nim interesy. 100% pozytyw. Polecam gościa ; )


RE: wesolutki - DonHoracy - 21-02-2011 07:04

(21-02-2011 00:04)wesolutki napisał(a):  A więc jak każdy widzi, nic oprócz refa temu userowi nie obiecywałem. Refem zostałem i na tym koniec naszej współpracy. Mieć nadzieję a obiecać lub UMAWIAĆ SIĘ to 2 różne rzeczy, a różnią się właśnie tym, że pisząc "mam nadzieję" nie muszę dla Ciebie NIC zarabiaćSmile

Kłamca jesteś i tyle Smile Teraz próbujesz się wyłgać. Może jakieś captche czy inne bajery sprzedajesz bez problemów ale jeśli chodzi o "wymianę" to radze się zastanowić 5 razy nad tym co mu zaproponujecie Smile
NIE POLECAM i to tyle w tym temacie.