Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] Skrypty phishingowe stron Fileserve ; Filesonic ; Hotfile - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Sprzedam] Skrypty phishingowe stron Fileserve ; Filesonic ; Hotfile (/Temat-Sprzedam-Skrypty-phishingowe-stron-Fileserve-Filesonic-Hotfile-28687)



[Sprzedam] Skrypty phishingowe stron Fileserve ; Filesonic ; Hotfile - olennnkaaa - 20-02-2011 21:57

Wystawiam na prośbę kolegi:

Witam!

Mam do sprzedania skrypty phishingowe swojego autorstwa 3 najwięszych serwisów hostujących pliki:

Hotfile.com
Filesonic.com
Fileserve.com

Zainteresowanym nie musze tłumaczyć do czego mogą służyć takie skrypty, oczywiście sprzedaje wyłącznie do celów edukacyjnych Wink po szczegóły dotyczące ceny i możliwych zysków zapraszam na Gadu-Gadu 33746076


Dlaczego sprzedaje?

Ponieważ nie posiadam zbyt wiele wolnego czasu na pracę przy tym, a mam pomysł na inny biznes, który w ogóle ograniczy mój wolny czas do 0.


Jaka jest gwarancja?

Całą transakcję możemy dokonać poprzez Allegro, dzięki czemu wszystko odbywa się legalnie, a kupujący poza moje dane, przez co nie mam możliwości oszukania go, czego zresztą czynić nie zamierzam.
Oczywiście przed zakupem istnieje możliwośc przetestowania działania każdego skryptu, oraz jestem otwarty na propozycje modyfikacji wg życzenia klienta.


Wszystkie skrypty sprzedam tylko jednej osobie, włącznie z prawem do edycji i rozpowszechniania, więc kto pierwszy ten lepszy Smile



Po więcej szczegołów włącznie z ceną zapraszam na Gadu-Gadu:
33746076




Pozdrawiam!


PS
Posiadam również skrypt o identycznym działaniu dotyczący gadu-gadu, cena 50zł, po szczegóły również zapraszam na gg Smile


RE: [Sprzedam] Skrypty phishingowe stron Fileserve ; Filesonic ; Hotfile - Yanke$ - 21-02-2011 22:00

olenka napisał(a):Oczywiście przed zakupem istnieje możliwośc przetestowania działania każdego skryptu, oraz jestem otwarty na propozycje modyfikacji wg życzenia klienta.
Od kiedy zmieniłaś (a może zmieniłeś) płeć? A może opis kopiowany?Tongue


RE: [Sprzedam] Skrypty phishingowe stron Fileserve ; Filesonic ; Hotfile - ledo - 21-02-2011 23:03

Zapewne to chłopak oleńki Wink


RE: [Sprzedam] Skrypty phishingowe stron Fileserve ; Filesonic ; Hotfile - Mataz - 22-02-2011 10:25

Przeczytajcie pierwsze zdanie :

olennnkaaa napisał(a):Wystawiam na prośbę kolegi:
Xpokerface


RE: [Sprzedam] Skrypty phishingowe stron Fileserve ; Filesonic ; Hotfile - olennnkaaa - 22-02-2011 15:57

Nauczcie się czytać, dzięki Mataz,że zauważyłeś... Wink


[Sprzedam] Skrypty phishingowe stron Fileserve ; Filesonic ; Hotfile - Roben - 30-07-2012 11:32

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.