Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Wysyłka nagród do Anglii - będzie cło/VAT? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Wysyłka nagród do Anglii - będzie cło/VAT? (/Temat-Rozwiazane-Wysylka-nagrod-do-Anglii-bedzie-clo-VAT-28601)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]Wysyłka nagród do Anglii - będzie cło/VAT? - adik0070 - 19-02-2011 18:56

Jak w temacie, sensowne odpowiedzi zostaną nagrodzone ; ]


RE: Wysyłka nagród do Anglii - będzie cło/VAT? - Mateusz5511 - 19-02-2011 19:00

prawdopodobnie tak bo to europa


RE: Wysyłka nagród do Anglii - będzie cło/VAT? - rafti - 19-02-2011 19:08

No wlasnie ze nie ma zadnych oplat... ja wysylke robie do UK nie ma oplat a z UK do PL tez nie ma oplat bo to juz wewnatrz unii. Teraz czekam na zamowienie z shopu w jednej paczce kinect i zegarek nixon bedzie to wieksza wartosc i sie okaze czy rowniez nie nalicza oplat, przy jednym kinect'cie nie bylo nic. I z ciekawostek paczka idzie w 3 dni z lockerz Smile oczywiscie od momentu wysylki...


RE: Wysyłka nagród do Anglii - będzie cło/VAT? - Wojtas100 - 19-02-2011 19:08

Na pewno będzie tak jakbyś do Polski wysłał nagrode z resa.


RE: Wysyłka nagród do Anglii - będzie cło/VAT? - rafti - 20-02-2011 11:16

(19-02-2011 19:08)Wojtas100 napisał(a):  Na pewno będzie tak jakbyś do Polski wysłał nagrode z resa.

to wytlumacz mi dlaczego nic nie zaplacilem? Zamowienie bylo z shopu a dokladnie kinect...

po niedzieli oczekuje kolejnej paczki o wiekszej wartosci tak jak pisalem i napisze w tym temacie czy byly jakies oplaty...

a to ze do naszego kraju przychodza wszelkie oplaty to w wiekszosci przypadkow wina naszych przepisow. Dla przykladu wytlumacz mi dlaczego sprowadzajac samochod z krajow unii europejskiej w naszym kochanym kraju placisz clo? A w innych krajach tego nie ma?!?! Na przykladzie aut sprowadzonych jest rowniez szereg innych idiotycznych przepisow takich jak wpomniane clo czy wykonanie polskiego przegladu mimo ze auto ma przeglad wazny z kraju z ktorego jest prowadzone... Polski przeglad jest lepszy/wazniejszy od np niemieckiego? obawiam sie ze jest odwrotnie Smile bo "pan kaziu nie zrobi przegladu bez auta za 20zl wiecej na flaszke"

sorry ze troche odbieglem od tematu ale takie sa realia w PL


RE: Wysyłka nagród do Anglii - będzie cło/VAT? - Bolt - 20-02-2011 11:43

Oj faktycznie dostałeś jedną czy 2 paczki i nic nie zapłaciłeś.. Kto wie co będzie za 2 miesiące? Może zapłacisz więcej niż w Polsce.. Więc nie rozumiem albo wysyłaj do PE albo licz na szczęście że nic nie zapłacisz i tyle w tym temacie


RE: Wysyłka nagród do Anglii - będzie cło/VAT? - omisiu - 20-02-2011 11:46

@ rafti Nasz kraj jest krajem absurdalnych podatków. Niedługo z pisania na forach będą podatki ściągać. Np. ostatnio dowiedziałem się, że nie można pożyczyć tira tak jak samochodu bo trzeba podatek zapłacić. Albo przyczepki tak samo podatek by trzeba było zapłacić... Chore państwo samych podatków.


RE: Wysyłka nagród do Anglii - będzie cło/VAT? - rafti - 20-02-2011 11:57

@up pieniedzy rowniez nie mozesz pozyczyc tak na marginesie Smile

@Bolt nie jest to pierwszy przypadek znajomy zajmuje sie importem towarow glownie z Chin ale rowniez czasami sprowadza cos ze stanow i uwierz ze wszystko wysyla do UK a pozniej do PL tylko dlatego zeby ominac podatki...


RE: Wysyłka nagród do Anglii - będzie cło/VAT? - omisiu - 20-02-2011 12:23

O to chodzi same absurdy...
A do kogo zamawiasz w UK?


RE: Wysyłka nagród do Anglii - będzie cło/VAT? - rafti - 20-02-2011 12:27

Mam kuzyna w UK i do niego wszystko leci


EDIT:
Mialem sie odezwac jak przyjdzie paczka z lockerz do UK i kolejny raz potwierdzam brak cla... co prawda cos namieszali z moim zamowieniem i nie przyszedl kinect tylko sam zegarek ale bez zadnych oplat... Kathy juz sprawe ruszyla po mojej reklamacji zobaczymy jak sie zakonczy