Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
3 emaile chętnych do lockerz za tłum. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Maile do Lockerz (/Forum-Maile-do-Lockerz-28)
+------ Wątek: 3 emaile chętnych do lockerz za tłum. (/Temat-3-emaile-chetnych-do-lockerz-za-tlum-2860)



3 emaile chętnych do lockerz za tłum. - matrivers - 07-03-2010 13:03

Mam nietypowy problem z lockerz.Potrzebuje normalnego tłumaczenia ,a nie z translatora(sprawdze).Kto będzie pierwszy w wątku (oczywiście z poprawnym tłumaczeniem)dostanie 3 e-maile osób chętnych do lockerz(z mojej stronki).
Wczoraj zalogowałem sie na kompie ,ale coś się stało i wyłączył się.Więc wszedłem na laptopa (inne ip).Zalogowałem się i nagle mnie wylogowało i do teraz nie mogę się zalogować.Prawdopodobnie potraktowali to jako włamanie na moje konto.
Myślę ,że powinno to brzmieć tak:
Od wczoraj mam problem z zalogowanie się do lockerz.Stało się to po tym jak po zalogowaniu do konta nagle wyłączył mi się komputer(nie wylogowałem się).
Postanowiłem więc przejść na drugiego laptopa(inny adres ip).Możliwe ,że potraktowali to Państwo jako włamanie i zablokowali mi konto.Proszę o jak najszybsze wyjaśnienie tej sytuacji i oddanie mi konta.


RE: 3 emaile chętnych do lockerz za tłum. - Andaramuxo - 07-03-2010 13:12

Wersję z translatora wystarczy trochę poprawić bo jest dobra

Since yesterday I have a problem with logging on to lockerz.It was after logging in to my account when suddenly my computer switch off (not logout). So I decided to go for a second laptop (a different ip address). It is possible that you thought it was a break into my account and blocked it. Please to clarify the situation and giving me an account as soon as it is possible.

Niech ktoś sprawdzi.


RE: 3 emaile chętnych do lockerz za tłum. - StachuXo - 07-03-2010 13:29

Since yesterday I have problems logging in to my account.This happened after I log in to your account when suddenly cut off my computer (not logout).So I decided to go for a second laptop (a different ip address). It is possible that you took it as a break-in and blocked the account.Please me as soon as possible to clarify the situation and giving me an account.


RE: 3 emaile chętnych do lockerz za tłum. - matrivers - 07-03-2010 13:30

już sprawa załatwiona.dzięki StachuXo


RE: 3 emaile chętnych do lockerz za tłum. - DonHoracy - 07-03-2010 14:04

Sory za offtop ale chyba znam rozwiązanie twojego problemu. Usuń ciasteczka w przeglądarce (Mozilla: narzędzia > opcje > zakładka prywatność > usuń pojedyncze ciasteczka > wpisz lockerz.com i zaznacz wszystko do usunięcia). Po takiej operacji powinno pomóc.