Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Prize Redemption nr. 1 - Wyniki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Prize Redemption nr. 1 - Wyniki (/Temat-Prize-Redemption-nr-1-Wyniki-28555)



Prize Redemption nr. 1 - Wyniki - BartuS - 19-02-2011 09:25

No to był mój fail, że nie napisałem 1 UŻYTKOWNIK = 1 NAGRODA, no ale jakoś sobie poradziłem. Więc tak:

Każdy, kto zamówił więcej niż 1 raz ma anulowanych nagród, lecz nie zupełnie. Dostanie tylko 3 reputy (jeśli zamówił), taka rekompensata. Przepraszam za mojego faila, no ale człowiek to tylko człowiek Smile

Oto wyniki:

1 pkt. reputacji

-Yanke$

2 pkt. reputacji
-Parada
-WilkuNSX

3 pkt. reputacji
-InTeR
-Leopard
-Seth neviel
-Morfit
-Driver96
-xPietrek

Wszystkie reputy przyznałem. Niestety nie mógłbym dac swojego opisu, ponieważ jest blokada dzienna i zajeło mi by to wieki, więc dałem za posty. Są 3 pod rząd w tym samym czasie, a więc będziecie wiedzieli które to z Prize Redemption. Zapraszam do udziału ponownie wkrótce.


RE: Prize Redemption nr. 1 - Wyniki - cinexik - 19-02-2011 12:33

lol lol lol


RE: Prize Redemption nr. 1 - Wyniki - paskur - 19-02-2011 12:34

Przepraszam za mojego faila, no ale człowiek to tylko człowiek Smile


Ja bym napisał Bartuś to Bartuś..

A czemu ja o tym nic nie wiedzialem ? Kiedy next Big Grin?


RE: Prize Redemption nr. 1 - Wyniki - Driver - 19-02-2011 12:46

ja wziałem pare razy a itak mam 3 pkt Smile dzieki Tongue


RE: Prize Redemption nr. 1 - Wyniki - BartuS - 19-02-2011 16:08

Nie ma za co Smile Następny myślę, że będzie po moim powrocie - 25 i poźniej. Musze wszystko ogranąc. Pozdro !


RE: Prize Redemption nr. 1 - Wyniki - Killer - 19-02-2011 16:19

nadwykorzystywanie reputacji bedzię skutkowało warnem, o ile mi wiadomo nie konsultowałeś się z nikim o możliwości przyznawania zawyżonej reputacji za aktywność na Twojej stronie. Robisz restock ? rozdawaj kase, nagrody lub powietrze - reputacja nie temu służy.


Prize Redemption nr. 1 - Wyniki - Killer - 11-03-2011 01:54

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.


Pozdrawiamy
Administracja Forum.